Турецький “Онур” показав, якими потужностями збирається добудовувати “китайську” дорогу на Хмельниччині

Турецька компанія “Онур” видала ролик, в якому показала, якими потужностями збирається реконструювати дорогу М-12 у Хмельницькій області.

За словами проектного менеджера Тамера Джомета, його компанія побудувала у Летичівському районі асфальтний і бетонний заводи, встановила дробилку для щебеню. Також облаштувала будинки для проживання своїх працівників, котрі будуть задіяні на будівельних роботах.

Крім цього, триває завезення сцецтехніки.

“Ви знаєте, що цей проєкт був розпочатий іншим підрядником (китайською фірмою Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd. – НГП), але я сподіваюсь, що саме ми доведемо його до кінця… Ми будемо робити все можливе, щоб вчасно завершити проєкт”, – наголосив підрядник.

Протяжність проєкту 41 км. Термін здачі об’єкту – 18 місяців.

Як писав НГП, на початку червня 2020 року голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков заявив, що компанія “Онур” виграла тендер на капремонт дороги М-12  у Хмельницькій області. Проєкт фінансується за кошти Світового банку, а дорожні роботи планувалося відновити з 1 липня.

Як відомо, 3 червня 2019 року Світовий банк припинив контракт з китайською фірмою Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd., з якою у жовтні 2017 року було підписано контракт на 38,5 млн дол. на реконструкцію дорого М-12 на Хмельниччині.

Загалом, підрядник побудував 3,9 км нової дороги від Голоскова до Меджибожа, але її введення в експлуатацію залишається не можливим через те, що він не поклали останній шар асфальту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

  1. Хватить займатись демагогією, починайте вже роботи !

  2. Сам дятел безмозглый у них воскресенье рабочий день.

    • Дебил откуда ты знаешь , что воскресенье у них рабочий? Когда тогда выходной выдай знаток.

  3. В арабських країнах вихідним днем є пятниця. Абрам ти неук.

  4. Нічо не буде. Тікайте звідти, якщо хочете жити. Там пороблено.

  5. А справді, починайте вже робити, їхати просто неможливо, по даній ділянці. Може й пороблено, але потрібно робити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.