“Укравтодор” обіцяє, що турецька компанія зробить дорогу на Хмельниччині, яку не осилили китайці

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков заявив, що цього року планується завершити реконструкцію дороги М-12 (від Голоскова Хмельницької області до кордону із Вінницькою областю).

Про це сьогодні він заявив під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, який перебуває з робочим візитом у Хмельницькій області.

“Це багатостраждальний проект. Три роки тому його починала китайська компанія, яка не змогла нічого зробити. Ми провели новий тендер, на якому перемогла турецька компанія “Онур”. Проект фінансується за кошти Світового банку і плануємо відновити дорожні роботи з 1 липня”, – наголосив Кубраков.

За його словами, відрізок дороги на Хмельниччині мають намір завершити до кінця цього року.

Як писав НГП, 3 червня 2019 року Світовий банк припинив контракт з китайською фірмою Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd., з якою у жовтні 2017 року було підписано контракт на 38,5 млн дол. на реконструкцію дорого М-12 на Хмельниччині.

Загалом, підрядник побудував 3,9 км нової дороги від Голоскова до Меджибожа, але її введення в експлуатацію залишається не можливим через те, що він не поклали останній шар асфальту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Ну дай Боже! Аби не повторилась історія з китайцями.

  2. Если будут вставлять палки как китайцам и турки уедут через пару лет.

  3. На пропозицію дати відкат, китайці відмовили, мотивуючи це тим, що у Китаї за це розстрілюють.
    За що і постраждали. Спродали всю техніку та з прокльонами поїхали до дому.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.