Віолета Лабазюк: Ми знаємо, як вирішувати проблеми громади

«У благодійному фонді ми постійно працюємо над проблемами громади і намагаємося їх розв’язати. Тісно співпрацюємо з представниками освіти, медицини, культури та спорту. Ми знаємо, як  вирішувати питання цих галузей, тому об’єдналися в одну команду», – зазначила Віолета Лабазюк, голова благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», лідерка Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» ХМЕЛЬНИЧЧИНА..

Про це вона зазначила під час форуму прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ» ХМЕЛЬНИЧЧИНА у Наркевичах, де відбулося представлення кандидатів до рад усіх рівнів.

Віолета Лабазюк переконана, що разом вдасться подолати усі труднощі і досягти поставлених цілей.

У День освітян Ліна Чорна, заступник директора Наркевицької загальноосвітньої школи, теж побувала на форумі. Вона знає проблеми освіти зсередини і переконана, що їх треба розв’язувати негайно. Освіта – не та сфера, на якій можна економити. Інвестиції у навчання дітей завжди повертаються сторицею. Вчителька зарубіжної літератури пишається своїми учнями, які часто є учасниками та переможцями олімпіад різних рівнів.

Пропрацювавши 20 років у медицині, заступник головного лікаря Волочиської ЦРЛ Володимир Гедзюк мріє, аби пацієнти вчасно отримували якісну допомогу. Тому хоче робити усе для того, аби ця мрія стала реальністю. Він подякував усім, хто допомагає відновлювати медичний заклад, але костатував, що невирішених питань залишається ще чимало.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» ХМЕЛЬНИЧЧИНА об’єднала професіоналів в усіх сферах. Серед них Микола Микуляк, який приєднався до команди, бо побачив, що завдання, які є у програмі, реально виконати. Чоловік працює начальником Волочиського рай управління Держспоживслужби. На його переконання, кожен повинен відповідально ставитися до виконання своїх обов’язків.

Його думку поділяє Валентина Байдак, голова фермерського господарства «Байдак», яка не зі слів знає, наскільки   важливо брати відповідальність на себе,  і добре обізнана з проблемами фермерів.

Лідери «ЗА МАЙБУТНЄ» ХМЕЛЬНИЧЧИНА теж узяли участь у заході. Вони представили кандидатів до рад усіх рівнів  та відповіли на запитання громади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!