Інна Ящук пройшла тест на поліграфі. Олександр Симчишин – не з’явився

“Беручи на себе відповідальність балотуватися на посаду Хмельницького міський голова, вважаю своїм обов’язком пройти тест на поліграфі. Переконана: кожна людина, яка претендує на високі посади, має перед громадою, перед громадянами, перед власною честю і гідністю довести, що вона достойна бути обраною.” – вважає Інна Ящук.

Нагадаємо: мотивом викликати Олександра Симчишина, діючого міського голову Хмельницького, пройти поліграф став сюжет на центральному телеканалі про побиття місцевого журналіста, який розслідував корупційні справи в діяльності міської ради.

“Городяни повинні отримати відповіді на запитання. Знаю, що кримінальні справи розслідуються, а хмельничани уже 25 жовтня повинні робити вибір. Тому я запросила Олександра Сергійовича пройти тест.” – додала кандидатка.

Спеціаліста-поліграфолога обрали з “Всеукраїнської асоціації поліграфологів”.  Володимир Ведмідь у цій галузі працює вже понад шість років, і є виконавчим директором зазначеної асоціації.

“Тест тривав дві години,  близько двохсот питань – це стандартна процедура дізнатися чи людина не бреше. Запитання різного характеру: корупційні дії, отримання відкатів, хабарів, формування доходів тощо. Також були питання щодо мотивів йти на вибори мера та дій в минулому  – наркотична, алкогольна і ігрова залежність.  Такі ж питання ми мали поставити і Олександру Симчишину.” – розповів поліграфолог.

Інна Ящук  зізнається, що було важко як морально, так і фізично.

“Для мене це було, насправді,  дуже серйозне випробування.  Дві години, майже не рухаючись, відповідати на питання за голосування в обласній раді, за прийняття хабаря, за прийняття рішень. Реально:  в уяві починаєш аналізувати:  що і коли з тобою було і, думаю, що техніка на це дуже чітко зреагувала, тому що на мені було дуже багато різних датчиків.” – розповіла Інна Ящук.

Кандидатка вважає, що такі тести повинні проходити люди, яких призначатимуть у міську раду на керівні посади.

Аналіз результатів тривав дві години, їх точність межує від 85 до 97 відсотків.

За словами спеціаліста-поліграфолога Володимира Ведмідя, результати дослідження є конфіденційними. Втім, за згодою замовника дослідження,  їх можна оприлюднити.

Кандидатка в мери зазначила, що їй нічого приховувати. Вона відкрита та чесна. Тому надала результати дослідження в друкованому варіанті, юридично завірені.

В документі сказано, що Ящук Інна говорить правду про те, що за час депутатства в Хмельницькій обласній раді вона не отримувала хабарі, відкати, не приймала участь в схемах розкрадання коштів.

Головний мотив участі у виборах мера – випробувати свої сили і дати поштовх в розвитку міста Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 31

  1. Победителей не судят!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.