У Хмельницькому суд не став карати штрафом таксиста, який порушив карантин

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 44-3 КУпАП (“Порушення правил карантину”) і звільнив від відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Про це сказано у постанові від 19 жовтня.

Факт правопорушення зафіксували поліцейські 17 вересня о 18 год. 30 хв. на вул. Трудова у Хмельницькому. Водій таксі в порушення вимог постанови Кабміну №648 від 22 липня 2020 року перевозив пасажирів в кількості, що перевищує кількість місць для сидіння, що визначені в реєстраційних документах на транспортний засіб.

В судовому засіданні правопорушник свою вину визнав та щиро розкаявся.

У діях таксиста суд не побачив негативних наслідків від вчиненого правопорушення. Також врахував, що порушник є пенсіонером, має незначні доходи, тому суд вважав, що вчинене адміністративне правопорушення є малозначним.

Нагадаємо, що за порушення карантину передбачена відповідальність за ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачає штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Наш суд самый гуманный суд в мире! Ура товарищи!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.