Статистика “глибше та ширше”. Відповідь “Хмельницькобленерго” Статистика “глибше та ширше”. Відповідь “Хмельницькобленерго”

Сьогодні на офіційному сайті «Хмельницькобленерго» з’явилося повідомлення, зміст якого вказує на те, що Незалежний громадський портал” вводить в оману читачів. Суть усіх… Далі »

Стало відомо, хто на Хмельниччині відповідатиме за місцеві вибори від “Слуги народу” Стало відомо, хто на Хмельниччині відповідатиме за місцеві вибори від “Слуги народу”

Керівником виборчого штабу від “Слуги народу” у Хмельницькій області на чергових місцевих виборах, які відбудуться восени цього року, призначено народного депутата… Далі »

Команда «Зе» і команда «Се» Команда «Зе» і команда «Се»

Хмельничанам добре відомо, що восени їм доведеться обирати нового міського голову. Втім, якщо для більшості містян це питання віддаленої перспективи,… Далі »

Сергій Лабазюк: Об’єднання громад потрібно завершити на принципах абсолютної добровільності! Сергій Лабазюк: Об’єднання громад потрібно завершити на принципах абсолютної добровільності!

Завершення процесу децентралізації та об’єднання громад в Україні має відбуватись на основі добровільності. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк… Далі »

На Озерній збудують нову школу на 1500 учнів – Симчишин На Озерній збудують нову школу на 1500 учнів – Симчишин

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин анонсував зведення нової школи потужністю 1500 учнів на вулиці Січових стрільців, що у мікрорайоні Озерна…. Далі »

У Хмельницькому вимірятимуть стан атмосферного повітря і виводитимуть на “розумні” зупинки У Хмельницькому вимірятимуть стан атмосферного повітря і виводитимуть на “розумні” зупинки

Хмельницька влада разом із громадською організацією планують закупити спеціальне обладнання для вимірювання стану атмосферного повітря у мікрорайонах міста. Про це… Далі »