У Хмельницькому вимірятимуть стан атмосферного повітря і виводитимуть на “розумні” зупинки

Хмельницька влада разом із громадською організацією планують закупити спеціальне обладнання для вимірювання стану атмосферного повітря у мікрорайонах міста.

Про це повідомив мер Олександр Симчишин у програмі “15 хвилин з міським головою”.

“Стан атмосферного повітря, яким ми дихаємо, – це одна з умов комфорту для мешканців. Тому через програму “Громадські ініціативи” буде придбано обладнання для моніторингу стану повітря. Також пропрацьовується ідея, аби власне моніторинг виводити на табло “розумних” зупинок. Наразі вивчається така технічна можливість”, – пояснив градоначальник.

Нагадаємо, що 4 березня на черговій сесії депутати проголосували за те, щоб управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста виконувало функції органу управління якістю атмосферного повітря на території Хмельницького. У повноваження Управдіння входитимуть координація і контроль за порядком та дотриманням термінів проведення робіт, пов’язаних з порушенням елементів об’єктів благоустрою міста. Крім цього, згадане відомство зможе вживати заходів щодо зупинення робіт, які проводяться самовільно і порушують стан благоустрою міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Хіба ті зупинки працюють? На Бандери нічого не показує

  2. Очередной побратим нашел куда продать не кому не нужное оборудование. Купят за большие деньги. И что с того что видеть будут?

  3. Супер!
    Місто,рухається в правильному напрямку!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.