Сергій Лабазюк: Будь-яка підтримка підприємців в умовах карантину безцінна! Сергій Лабазюк: Будь-яка підтримка підприємців в умовах карантину безцінна!

Будь-яка підтримка підприємців в умовах карантину у зв’язку із загрозою епідемії коронавірусу є важливою, однак ухвалений закон про податкові пільги… Далі »

У хмельницькій мерії попередили: якщо пенсіонери не обмежать поїздки містом, доведеться зупинити громадський транспорт У хмельницькій мерії попередили: якщо пенсіонери не обмежать поїздки містом, доведеться зупинити громадський транспорт

Керівництво Хмельницького просить людей похилого віку залишатися вдома та обмежити користування громадським транспортом. Про це повідомляє пресслужба міськради. “В зв’язку… Далі »

Уряд виділив 20,5 млн грн на зону спостереження Хмельницької АЕС Уряд виділив 20,5 млн грн на зону спостереження Хмельницької АЕС

У 2020 році заплановано перерахувати з державного бюджету місцевим бюджетам зони спостереження Хмельницької АЕС 20 млн. 499 тис. грн. Про… Далі »

На час карантину самотнім пенсіонерам Хмельницького безкоштовно доставлятимуть продукти – Симчишин На час карантину самотнім пенсіонерам Хмельницького безкоштовно доставлятимуть продукти – Симчишин

У період карантину хмельницька влада обіцяє періодично доставляти безкоштовні продукти самотнім пенсіонерам. “Готуємося до того, щоб забезпечувати самотніх літніх людей… Далі »

У Кам’янці-Подільському перестали курсувати пільгові автобуси У Кам’янці-Подільському перестали курсувати пільгові автобуси

У Кам’янці-Подільському перестали курсувати пільгові автобуси, про повідомив у Фейсбук міський голова Михайло Сімашкевич. «Важлива інформація для тих, хто користується… Далі »

У Хмельницькому мешканці будинку по вулиці Завадського 64/2 виступили проти ремонту прибудинкової території, який проводить ЖКГ У Хмельницькому мешканці будинку по вулиці Завадського 64/2 виступили проти ремонту прибудинкової території, який проводить ЖКГ

Мешканці будинку по вулиці Завадського 64/2 виступили проти ремонту прибудинкової території, яка не покращить благоустрій їхнього двору. Про це повідомляє… Далі »

Хмельницький обласний лабораторний центр опублікував перелік рекомендованих дезінфікуючих засобів в умовах загрози COVID-19 Хмельницький обласний лабораторний центр опублікував перелік рекомендованих дезінфікуючих засобів в умовах загрози COVID-19

На підставі рекомендацій ВООЗ та МОЗ України ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» пропонує розширений перелік деззасобів (хлорвмісні, спиртовмісні… Далі »

Дистанційне навчання для школярів: розклад відеозанять Дистанційне навчання для школярів: розклад відеозанять

Від 17 березня телеканал “Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запускає щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів, повідомляє Департамент… Далі »