Як Кам’янець-Подільський страхується від коронавірусу Як Кам’янець-Подільський страхується від коронавірусу

Місто Кам’янець-Подільський, яке за 100 кілометрів від Чернівців, де виявили перший в Україні випадок захворювання  коронавірусом COVID 19, практично щоденно звітує про профілактичні заходи…. Далі »

Володимир Кальніченко: “Ми трохи захопилися процесом децентралізації” Володимир Кальніченко: “Ми трохи захопилися процесом децентралізації”

Персона колишнього першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Володимира Кальніченка дійсно унікальна за мірками місцевого політичного “довголіття”. Вперше у структуру ОДА… Далі »

Кабмін визнав спроможними ще чотири ОТГ Хмельниччини Кабмін визнав спроможними ще чотири ОТГ Хмельниччини

Кабінет міністрів України визнав спроможними ще чотири об’єднані територіальні громади Хмельницької області. Про це свідчить розпорядження від 3 березня. Згідно з… Далі »

Габінет зізнався, що його в Києві познайомили з майбутнім переможцем облдепартаменту охорони здоров’я Габінет зізнався, що його в Києві познайомили з майбутнім переможцем облдепартаменту охорони здоров’я

Очільник Хмельниччини Дмитро Габінет розповів, як познайомився з кандидатом на посаду директора обласного департаменту охорони здоров’я Олександром Худенком, який потім виявився… Далі »

Як голосували нардепи від Хмельниччини за відставку генпрокурора Як голосували нардепи від Хмельниччини за відставку генпрокурора

За звільнення генпрокурора Руслана Рябошапки проголосували майже усі нардепи “Слуги народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, депутатські групи та позафракційні,… Далі »