Хмельницький: по 10 пасажирів у тролейбус і маршрутку. Чи виходить дотримуватися? Хмельницький: по 10 пасажирів у тролейбус і маршрутку. Чи виходить дотримуватися?

Сьогодні о 12 годині дня вступила в силу норма постанови Кабміну від 16 березня, яка передбачає перевезення не більше 10… Далі »

На час дії карантину, до окремого розпорядження, призупинено призов на військову службу На час дії карантину, до окремого розпорядження, призупинено призов на військову службу

На час дії карантину призупинено заходи призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та… Далі »

Процес оптимізації комунальних вишів Хмельниччини відкладено Процес оптимізації комунальних вишів Хмельниччини відкладено

Хмельницька обласна рада не розглядатиме на черговій сесії 9 квітня питання оптимізації закладів фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти, що перебувають… Далі »

Бій коронавірусу: хмельницький завод “Новатор” шиє марлеві пов’язки і випускатиме респіратори Бій коронавірусу: хмельницький завод “Новатор” шиє марлеві пов’язки і випускатиме респіратори

Державне підприємство “Новатор”, яке розташоване у Хмельницькому і входить до складу ДК “Укроборонпром”, екстрено переорієнтувало виробництво та запустило пошиття медичних… Далі »

Хмельничанам на замітку: “гарячі” телефони, коли відчуваєте симптоми грипу або коронавірусу Хмельничанам на замітку: “гарячі” телефони, коли відчуваєте симптоми грипу або коронавірусу

Хмельницька міська рада підготувала довідник телефонів для мешканців, в яких з’явилися симптоми грипу чи коронавірусу. Влада радить не йти до лікарні,… Далі »