Процес оптимізації комунальних вишів Хмельниччини відкладено

Хмельницька обласна рада не розглядатиме на черговій сесії 9 квітня питання оптимізації закладів фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад Хмельницької області.

Про це свідчить порядок денний сесії.

Крім цього, 16 березня постійна комісія облради з питань науки, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму винесла висновок, в якому сказано: на Хмельниччині відсутня стратегія розвитку закладів вищої освіти в частині оптимізації. Плюс є відповідні звернення колективів закладів фахової передвищої, вищої і післядипломної освіти щодо ситуації, яка склалася.

Як писав НГП, 13 лютого голова Хмельницької ОДА створив консультативно-дорадчий орган – робочу групу з вивчення шляхів оптимізації роботи закладів фахової передвищої та вищої освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад області.

Робоча група складається з 9 осіб: два нардепи Микола Стефанчук і Володимир Ватрас, ректор Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова Олег Омельчук і ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура, два депутати обласної ради Іван Гладуняк та Інна Ящук, заступник голови обласної державної адміністрації Оксана Ситницька, директор департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля, директор департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич, радник патронатної служби голови ОДА Олексій Лисюк.

Керує цим органом голова вченої ради Хмельницького університету управління та права Олександр Буханевич.

На цю тему читайте публікацію “Що робити з комунальною вищою освітою, або Домашнє завдання для депутатів Хмельницької ради

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. що чорний з омельчуком підкупили?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.