Села довкола Кам’янця-Подільського об’єдналися в ОТГ Села довкола Кам’янця-Подільського об’єдналися в ОТГ

Хмельницька ОДА затвердила висновок на відповідність Конституції та законам України щодо проєктів рішень п’яти сільських рад щодо створення Довжоцької сільської об’єднаної територіальної громади з адміністративним… Далі »

Кабмін дозволив перевозити більш ніж 10 осіб у громадському транспорті Кабмін дозволив перевозити більш ніж 10 осіб у громадському транспорті

Кабінет Міністрів на засіданні в середу змінив своє попереднє рішення щодо правил перевезення пасажирів у громадському транспорті в період карантину. Про… Далі »

COVID-19: Хмельницька міськрада виділила 20 млн грн на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень та інших медзасобів COVID-19: Хмельницька міськрада виділила 20 млн грн на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень та інших медзасобів

Депутати Хмельницької міськради виділили 19,8 млн грн на закупівлю медичного обладнання і засобів для протидії поширеню коронавірусної інфекції COVID-19. Таке рішення… Далі »

Коронавірус: Хмельницька ОДА розподілила 5 тис. експрес-тестів між районами (Перелік) Коронавірус: Хмельницька ОДА розподілила 5 тис. експрес-тестів між районами (Перелік)

Хмельницька ОДА розподілила 5 тис. експрес-тестів на виявлення коронавірусу COVID-19 між районами та містами обласного значення. Про це повідомила заступник… Далі »

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні. Як це вплине на Хмельниччину? Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні. Як це вплине на Хмельниччину?

Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни. Відповідне рішення сьогодні було… Далі »

Замість тест-систем на коронавірус тести на вагітність. Мер Нетішина поскаржився на нестачу медзасобів Замість тест-систем на коронавірус тести на вагітність. Мер Нетішина поскаржився на нестачу медзасобів

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк звернувся до посадовців забезпечити місто-супутник тест-системами з виявлення коронавірусу COVID-19 в необхідній кількості. “Кардинально обмежили вїзд… Далі »

У Кам’янці-Подільському дефіциту медичних масок немає У Кам’янці-Подільському дефіциту медичних масок немає

У Кам’янці-Подільському створено мобільні групи із залученням депутатів міськради, які, зокрема, моніторять ціни в аптеках міста. Про це в інтерв’ю… Далі »

У Нетішині запускають автобусні спецрейси, які доставлятимуть людей на роботу У Нетішині запускають автобусні спецрейси, які доставлятимуть людей на роботу

Відповідно до розпорядження міського голови Олександра Супрунюка №68/2020-р від 24 березня 2020 року, з метою забезпечення безперебійної роботи закладів охорони… Далі »

У Кам’янці-Подільському будуть безкоштовно довозити до роботи медпрацівників, котрі проживають за межами міста У Кам’янці-Подільському будуть безкоштовно довозити до роботи медпрацівників, котрі проживають за межами міста

Відсьогодні у Кам’янці-Подільському комунальні автобуси довозитимуть до роботи медпрацівників і працівників аптек із сіл поблизу міста, повідомив Михайло Сімашкевич. «Міська… Далі »

Стало відомо, які збитки від карантину несе “Хмельницькелектротранс” Стало відомо, які збитки від карантину несе “Хмельницькелектротранс”

Виконавчий комітет Хмельницької міськради планує відшкодувати 4,62 млн грн комунальному підприємству «Електротранс» понесених втрат на здійснення перевезень міським електротранспортом в умовах… Далі »