Хмельницький: по 10 пасажирів у тролейбус і маршрутку. Чи виходить дотримуватися?

Сьогодні о 12 годині дня вступила в силу норма постанови Кабміну від 16 березня, яка передбачає перевезення не більше 10 пасажирів у тролейбусах і маршрутних автобусах на час карантинних заходів. Прогнозовано, що у такий спосіб перевезення стануть ще більш збитковішими, деякі перевізники взагалі не випустили транспортних засобів.

Фото НГП

“У зв’язку із запровадженням загальноукраїнського карантину та зменшенням пасажиропотоку, з 18 березня 2020 року тимчасово призупиняється рух великогабаритних автобусів на маршрутах № 2 «Вул. Північна – Ракове», № 12У «Школа № 18 – Вул. Щедріна», № 21 «Катіон – Автостанція № 1», № 22 «Катіон – Озерна», № 51 «Катіон – Ракове» та автобусів на маршрутах № 19 «Ракове – Озерна» та № 55 «Лезневе – Ракове», – повідомив у Facebook співробітник управління транспорту та зв’язку міської ради Костянтин Костик.

Протягом 12 до 13 години дня “Незалежний громадський портал” поспостерігав, як хмельницькі перевізники дотримуються дії закону. В цілому, ситуація на зупинках спокійна, оскільки левова частина мешканців перебувають на робочих місцях. Траплялися окремі випадки, коли, здебільшого, водії маршруток везли понад 10 пасажирів у салоні.

Що стосується тролейбусів, то вони обліплені повідомленнями про обмеження кількості перевезення пасажирів. Людей запускають до салону винятково через середні двері.

 

На фейсбук-сторінці управління транспорту та зв’язку міської ради відбувається обговорення жорсткої урядової ініціативи.

У коментарі НГП заступник міського голови Андрій Бондаренко підсумував: за новим режимом пасажирських перевезень півдня минуло більш-менш спокійно. Був зафіксований один випадок, коли довелося затримати рух тролейбусу №10 на Старокостянтинівському шосе. Це відбулося близько 17:45. Конфліктну ситуацію врегулювали спільно з правоохоронцями.

“Уже завтра поліція повноцінно контролюватиме перевізників на предмет виконання постанови Кабміну. Ми ж у свою чергу попередили приватних перевізників та КП “Хмельницькелектротранс” – перевозити не більше 10 пасажирів”, – пояснив посадовець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. У Луцьку автобуси та тролейбуси не їздять.

  2. А в Старій Синяві голова епідкомісії Вікарська Указ Президента України не діють. Базари працюють на повну в антисанітарних умовах. Магазини на які є заборона працюють. Чекають летального випадку.

  3. Треба Уляну Супрун повернути на посаду міністра. Вона за один день всіх вилікує.

  4. Негайно повернути в Синяву Сашка- майданчика він наведе порядок. Його хлібом не годуй а керувати дай.

    • Заберайте старосинявці Картавого до себе, вам хмельничани ще поляну поставлять

  5. закрийте в хмельницькому 5 станцію. їздять зі сторони чернівців всі і без масок, кашляють, пхаються без міри, розносять заразу

  6. Сьогодні був на автостанції 5 все спокійно ніби ніякого карантину немає. Це не правильно, бо можуть бути негативні наслідки.

  7. А чому ті маршрути позакривали? Хай возять людей. Чи вже почали рахувати гроші?

  8. Хмельницький обурений. У зверненні президента була пропозиція обмежити до 20 пасажирів у тролейбусах і до 10 у маршрутках. При цьому у невеликому об’ємі маршрутки між пасажирами 0,5 м безпечної відстані немає. У тролейбусах більше рекомендованої відстані 1 м буде при 20 пасажирах, а також набагато більший об’єм, широкі проходи та висота. Можна зробити обмеження один пасажир на одне місце для сидіння, незалежно від того одинарне чи подвійне. Чиновники з Кабміну явно втратили здоровий глузд і знущаються над народом України. Питання наскільки вистачить терпіння?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.