Габінет зізнався, що його в Києві познайомили з майбутнім переможцем облдепартаменту охорони здоров’я

Очільник Хмельниччини Дмитро Габінет розповів, як познайомився з кандидатом на посаду директора обласного департаменту охорони здоров’я Олександром Худенком, який потім виявився переможцем конкурсу.

Про це високопосадовець сказав під час звіту за підсумками 100 днів.

“Мене запитували, хто привів Худенка? Однак мало хто може зрозуміти, що його ніхто не привів. З цією людиною мене познайомили у Києві, рекомендувавши як фахівця, який може очолити департамент охорони здоров’я. Я запропонував йому взяти участь у конкурсі, але зі свого боку нічого не зробив, щоб він переміг. Тому рекомендація комусь узяти участь у чомусь – це не є проблемою”, – вважає Габінет.

Він додав, що основний мотив кадрових призначень у системі ОДА базується на професіоналізмі. І додав, що влада зі свого боку забезпечила доступність відкритість та прозорість проведення конкурсів.

28 лютого голова ОДА призначив Олександра Худенка директором департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за результатами конкурсного відбору.

До цього пан Худенком працював завідувачем сектору внутрішнього аудиту департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Так ми тобі й повірили!

  2. Ха ха ха

  3. Габінет,це ручне створіння, яким керують дистанційно “люди,з Києва,які ніхєра не петрають в проблемах регіону.
    Краще взагалі без очільника, ніж такий Кабінет!

    • Рогуль, на тебе треба пана з палюгою, тоді ти почнеш нормально працювати, а не нести стандартний срачь з дурної голови.

  4. Даремно ви так. Габінет добре освічений, розумний чоловік. В Україні всіх поливають брудом. Ідеальних нема ніде, але всіх вважати поганими теж неправильно. Він тільки почав працювати. Принижувати образами інших людей негідно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.