Департамент охорони здоров’я Хмельниччини очолить київський аудитор від Кличка

Конкурс на зайняття вакантної посади директора обласного департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА виграв киянин Олександр Худенко.

Сьогодні відповідне рішення оголосив очільник Хмельниччини Дмитро Габінет.

До конкурсу пан Худенко працював завідувачем сектору внутрішнього аудиту департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради.

За інформацією джерел НГП, конкурс відбувся фактично у два етапи: електронне тестування і співбесіда. Щоправда, співбесід було дві – 30 січня з членами конкурсної комісії, 31 січня – з головою ОДА.

За результатами тестів 39 із 40 балів узяв власник ТОВ “Поділля Медфарм”, в минулому перший заступник начальника управління охорони здоров’я Хмельницької ОДА Анатолій Побережний. Столичний кандидат Олександр Худенко отримав 36 балів. Третій претендент Марія Глобчак набрала 26 голосів, але достроково зійшла з дистанції “через сімейні обставини”.

Як писав НГП, посадовий оклад на директора обласного департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА становитиме 10 тис. 990 грн плюс інші виплати, відповідно до закону про державну службу. Призначення на посаду буде безстроковим.

Усі фото і відео Сергія Мороза.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. И на кой черт те баллы? Набрал 39 и проиграл.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.