У Службі автомобільних доріг Хмельниччини змінився керівник У Службі автомобільних доріг Хмельниччини змінився керівник

З третього січня виконувачам обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області призначно Василя Гордєєва. Про це “Незалежному громадському порталу” підтвердили… Далі »

На Хмельниччині з’явилася ще одна тергромада з центром у Старому Острополі На Хмельниччині з’явилася ще одна тергромада з центром у Старому Острополі

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет затверджив висновок на відповідність проєктів рішень щодо добровільного громад у Староостропільську сільську об’єднану територіальну громаду з… Далі »

Цієї неділі пройдуть повторні вибори до Сахновецької сільської громади Цієї неділі пройдуть повторні вибори до Сахновецької сільської громади

У неділю, 12 січня призначено повторне голосування на перших місцевих виборах у Сахновецькій сільській об’єднаній територіальній громаді Старокостянтинівського району. Про це… Далі »

Азартний “переполох”, або Що насправді відбувається з гральним бізнесом на Хмельниччині? Азартний “переполох”, або Що насправді відбувається з гральним бізнесом на Хмельниччині?

Після провалу у Верховній Раді 19 грудня 2019 року законопроекту про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор, який просувала… Далі »