На Хмельниччині з’явилася ще одна тергромада з центром у Старому Острополі

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет затверджив висновок на відповідність проєктів рішень щодо добровільного громад у Староостропільську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Старий Остропіль Старокостянтинівського району.

Про це сказано у розпорядженні від 2 січня.

Нову громаду створили чотири сільські ради (Староостропільська, Сербинівська, Коржівська, Вишнопільська), куди ввійшли 12 сіл Старий Остропіль, Райки, Сербинівка, Йосипівка, Левківка, Калинівка, Коржівка, Махаринці, Вишнопіль, Мартинівка, Северини, Малий Вишнопіль.

Як писав НГП, 29 листопада керівництво Хмельницької облдержадміністрації представило новий проєкт перспективного плану Хмельницької області. Проєкт змін передбачає утворення на території області 58 об’єднаних територіальних громад, а не 62-х, як це передбачалось раніше. Найбільш суттєві зміни пропонується внести по Кам’янець-Подільському, Старокостянтинівському та Хмельницькому районах.

Більше на цю тему читайте у публікації “Незалежного громадського порталу” “Об’єднання у турборежимі“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.