58 ОТГ: Хмельницька ОДА підготувала новий проєкт перспективного плану. Далі слово за Кабміном

Сьогодні керівництво Хмельницької облдержадміністрації представило новий проєкт перспективного плану Хмельницької області.

За даними пресслужби ОДА, проєкт змін передбачає утворення на території області 58 об’єднаних територіальних громад, а не 62-х, як це передбачалось раніше. Найбільш суттєві зміни пропонується внести по Кам’янець-Подільському, Старокостянтинівському та Хмельницькому районах.

Голова адміністрації Дмитро Габінет наголосив, що при формуванні нового проєкту підхід до всіх територій був однаковий.

“При остаточному формуванні перспективного плану ми хотіли визначити єдиний підхід до спірних моментів, які виникали, і спільною робочою групою такий підхід був знайдений. Звичайно, були деякі населені пункти, які чітко висловлювали свою позицію щодо приєднання до тих чи інших громад, а були і такі, що впродовж 4 років не долучилися до процесу децентралізації. Відповідно під час голосування це було відображено у рішенні робочої групи, і вже з врахуванням цих рішень був представлений сьогоднішній перспективний план”, – наголосив він.

Також очільник області додав, що представлений проєкт змін до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області буде поданий в установленому законом порядку на розгляд Міністерства розвитку громад і територій України та затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Більше на цю тему читайте у публікації “Незалежного громадського порталу” “Об’єднання у турборежимі“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Шаровечка, Олешин не мають перспективи, а Маків має) хто як “зміг”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.