У Шепетівці влада виділила гроші на закупівлю плат для котлів, яких недорахувалися після “Енергоінвесту” У Шепетівці влада виділила гроші на закупівлю плат для котлів, яких недорахувалися після “Енергоінвесту”

Депутати Шепетівської міської ради виділили 150 тис. грн місцевому підприємству теплових мереж на закупівлю плат для котлів. Про це повідомляє… Далі »

У п’ятницю очікується представлення нового голови Хмельницької ОДА У п’ятницю очікується представлення нового голови Хмельницької ОДА

У п’ятницю, 22 листопада очікується представлення нового голови Хмельницької облдержадміністрації. Ним стане Дмитро Габінет, кандидатуру якого ще 28 жовтня погодив… Далі »

Хмельницькі “антимонопольники” оштрафували фірму, яка обіцяла вилікувати від алкоголізму “за одне відвідування” Хмельницькі “антимонопольники” оштрафували фірму, яка обіцяла вилікувати від алкоголізму “за одне відвідування”

Хмельницьке територіальне відділення АМКУ наклало 17 тис. грн штрафу на ПП «Сімейний лікар» за розповсюдження неправдивої інформації про лікування від… Далі »

Крашанка з кіндерсюрпризу. Позитивний досвід Волочиська Крашанка з кіндерсюрпризу. Позитивний досвід Волочиська

Мій колега, гостюючи в Хмельницькому, зауважив, що йому здалося «ніби розвитком міста останніх 5 років займалась «дещо скуйовджена підліткова свідомість…. Далі »

На Хмельниччині за місяць суттєво зросли гречка, молоко і фрукти На Хмельниччині за місяць суттєво зросли гречка, молоко і фрукти

На споживчому ринку Хмельницької області в жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,3%. Як повідомляє Головне… Далі »

У 33 школах Хмельницького харчуються за новим меню У 33 школах Хмельницького харчуються за новим меню

Учні 33 шкіл Хмельницького харчуються в їдальнях за меню від телевізійного кухаря Євгена Клопотенка, котрий розробив 110 рецептів для українських… Далі »