Габінет шукає кандидатів на посади голів РДА за допомогою проєкту LIFT Габінет шукає кандидатів на посади голів РДА за допомогою проєкту LIFT

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет анонсував підбір кандидатів посади голів райдержадміністрацій за допомогою проєкту LIFT. “Соціальний LIFT відтепер відкрито для нашої… Далі »

Звітую за 4 рік роботі на посаді Звітую за 4 рік роботі на посаді

Сьогодні рівно 4 роки моєї роботи на посаді міського голови найкращого на планеті міста! Впродовж цього року, як і у… Далі »

Профтехосвіта – підготовка кадрів для закордону? Профтехосвіта – підготовка кадрів для закордону?

На території Хмельницької області розташовані 24 заклади професійно-технічної освіти. Заклади, які б мали готувати кадри для комунальних та промислових підприємств… Далі »

ОДА: багато мешканців Хмельниччини не вірять у телемедицину і порівнюють її з Чумаком, який “заряджав” по телевізору воду ОДА: багато мешканців Хмельниччини не вірять у телемедицину і порівнюють її з Чумаком, який “заряджав” по телевізору воду

Заступниця голови Хмельницької облдержадміністрації Світлана Павлишина назвала телемедицину одним із найбільших скептицизмів серед мешканців області. Про це сьогодні вона заявила… Далі »

Хмельницький буде першим містом в Україні, яке засвітить новорічну ялинку Хмельницький буде першим містом в Україні, яке засвітить новорічну ялинку

Хмельницька міськрада повідомляє, що 1 грудня о 19.00 стартує Різдвяний ярмарок а також засяє вогнями й головна новорічна ялинка міста…. Далі »

Європі нецікава добудова двох енергоблоків Хмельницької АЕС – міністр Європі нецікава добудова двох енергоблоків Хмельницької АЕС – міністр

Добудова блоків №3 і №4 Хмельницької АЕС у рамках проекту енергоміст “Україна-ЄС”, що передбачає видачу потужності з блоку №2 ХАЕС… Далі »