Айфон 7 Плюс 32 Гб – витончена та багатофункціональна версія Айфон 7 Плюс 32 Гб – витончена та багатофункціональна версія

Компанія Apple – потужний лідер на ринку техніки, а про iPhone мріють усі. Бо є дійсно вишуканою моделлю з широкий… Далі »

“Антимонопольники” оштрафували дві хмельницькі фірми, які спотворили тендер з улаштування велосипедних доріжок “Антимонопольники” оштрафували дві хмельницькі фірми, які спотворили тендер з улаштування велосипедних доріжок

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП «Рембудкомп» (м. Хмельницький)  і ПВКФ «Будкомп» (м. Хмельницький) загалом на 136… Далі »

Дорожники відрапортували про завершення капремонту на “Тещиному язику” Дорожники відрапортували про завершення капремонту на “Тещиному язику”

На мосту через річку Мукша, що знаходиться на 275 км автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир-Чернівці завершено капітальний ремонт. Наразі… Далі »

ВСУ залишив без задоволення касаційну скаргу ПАТ «Об’єднання «Прогрес» та ПФ «Діта» ВСУ залишив без задоволення касаційну скаргу ПАТ «Об’єднання «Прогрес» та ПФ «Діта»

Верховний Суд України у складі колегії суддів Касаційного господарського суду залишив без задоволення касаційну скаргу ПАТ «Об’єднання «Прогрес» та ПФ… Далі »