Габінет шукає кандидатів на посади голів РДА за допомогою проєкту LIFT

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет анонсував підбір кандидатів посади голів райдержадміністрацій за допомогою проєкту LIFT.

“Соціальний LIFT відтепер відкрито для нашої Хмельницької області… Всі, кому небайдужа доля України, — залишайте заявку: https://lift.net.ua/vacancy/khmelnytskyirda Не упустіть унікальну можливість приєднатися до проєкту, який змінить хід історії”, – написав він сьогодні ввечері у “Фейсбуці”.


До конкурсантів запропоновані такі вимоги: вища освіта; вміння ефективно керувати людьми і працювати з великим потоком інформації; негативне ставлення до корупції і відсутність кримінальної відповідальності; базові знання законодавства України; відсутність боязні телекамер та запитань журналістів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Пояснісніть хтось новому голові ОДА, що вже минуло декілька років як голови місцевих держадміністрацій та їхні заступники втратили статус держслужбовців.

 2. А де тут сказано що голови РДА дерджслужбовці. Пецька хуйошенко спеціально з них зняв цей статус, для махінацій на виборах

 3. Шкода, що для найвищої посадової особи району вимогою є всього-навсього “базові знання законодавства України”. Не “знання” чи “грунтовні знання”, а так… пройшов курс Основи правознавства у школі – можеш бути головою РДА. Втім, це тренд в усій державі. Профанація на марші. Сумно

 4. Спочатку понабирали голів депутатів гвалтівників/збоченців/крадіїв через той ліфт, то їм виявилось мало… Потім чомусь голову ОДА обрали в обхід “ліфта”, мабуть стефанчука (вони ж “смотрящі” за областю) знайшли запасні сходи… а далі “компетентний” юрист Габінет передає право конкурсного відбору державних службовців до невідомої інтернет платформи…
  Хлопці Зе, не зупиняйтесь, бо з вами цікаво…

 5. Відчуваю, що дуже скоро ця зе-команда розсипеться. Кожний день негатив.

 6. Шукає? А якже своя Зекоманда? Такі ананси смердять або дибілізмом або популізмом.

 7. Шановний Артуре Ви повністю праві!!! Нісенітниця повна, ще забули пройти дитектор!!! Тільки тоді буде толк, коли сам народ буде обирати очільника області й району!! ТАК само й приймати рішення про оцінку роботи!!Я б порадив новому очільнику зустрітись з бувшими головами ОДА : Лундишев, Кацимір, Гладуняк, Буханевич, Гавчук, Ядуха,Конійчук- головами Обласних рад: Овчарук. Міркую, що ці керівники мають великий досвід,хоча у кожного своя історія,але тільки так набувається досвід,тільки так разом робиться історія рідного краю!!! Конкурс , хто його колись проходив повна профанація.Всі знають , що це таке й як відбувається!! Сьогоднішній склад керівних структур держави- Тому підтвердження!!Новому очільнику області МУДРОСТІ, ВИТРИМКИ Й УДАЧІ!!

 8. Не сріть тут, я вже зареєструвався

 9. https://lift.net.ua/vacancy/khmelnytskyirda/cv не працює. Після заповнення всіх полів анкети та прикріплення резюме неможливо надіслати на сайт. Кнопка “Надіслати резюме” не працює. Це такий “развод” ?.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.