У Шепетівці влада виділила гроші на закупівлю плат для котлів, яких недорахувалися після “Енергоінвесту”

Депутати Шепетівської міської ради виділили 150 тис. грн місцевому підприємству теплових мереж на закупівлю плат для котлів.

Про це повідомляє сайт міської ради з посиланням на засідання позачергової сесії.

У міській раді додали, що представники Шепетівського підприємства теплових мереж провели відкриття приміщень підприємства та обстеження об’єктів та технологічного обладнання цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж». При обстеженні котелень виявлено відсутність автоматики безпеки «котбус» — 10 шт., «фероллі» — 3 шт., «вісман» — 4 шт. та систем, які забезпечують роботу котелень, що відображено в актах.

Зі слів колишніх працівників підприємства ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» вказані автоматичні системи були зняті за вказівкою керівництва ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

На підставі цього Шепетівське підприємство теплових мереж звернулося до Шепетівського відділу поліції ГУ НП України в Хмельницькій області із заявою про вчинення злочину. Однак правоохоронці наразі не знайшли відсутньої автоматики. Тому депутати прийняли рішення надати фінансову допомогу для комунального підприємства для закупівлі відсутніх плат. Їх придбання та встановлення забезпечить стабільну роботу котлів і безперебійне проходження опалювального сезону в Шепетівці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.