У 18 тролейбусах Хмельницького встановили пристрої для електронного квитка. Сам е-квиток запрацює з серпня (Оновлено) У 18 тролейбусах Хмельницького встановили пристрої для електронного квитка. Сам е-квиток запрацює з серпня (Оновлено)

У 18 хмельницьких тролейбусах встановили пристрої для автоматизованого обліку пасажирів та безготівкової оплати проїзду – валідатори, повідомляє “Суспільне.UA”. Директор Хмельницького… Далі »

Дорожник для губернатора-2, або Хто розіграє 850 млн грн на місцеві автошляхи Дорожник для губернатора-2, або Хто розіграє 850 млн грн на місцеві автошляхи

Рівно рік тому в Хмельницькій області отримали старт повзучі кадрові процеси довкола державного підприємства Служба місцевих доріг. Організація, яку створив… Далі »

У Хмельницькому горів склад автозапчастин У Хмельницькому горів склад автозапчастин

16 січня о 15:30 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС області надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на складі автозапчастин,… Далі »

Щоб змагатися за крісло хмельницького мера, треба мати 378 тис. грн на заставу Щоб змагатися за крісло хмельницького мера, треба мати 378 тис. грн на заставу

Виборчий кодекс, підписаний у грудні Володимиром Зеленським, разом зі зміною виборчої системи регулює і цілу низку інших питань, зокрема щодо застав… Далі »