Дорожник для губернатора-2, або Хто розіграє 850 млн грн на місцеві автошляхи

Рівно рік тому в Хмельницькій області отримали старт повзучі кадрові процеси довкола державного підприємства Служба місцевих доріг. Організація, яку створив попередній голова ОДА Олександр Корнійчук наприкінці 2017-го, вже 2018 року вийшла у лідери за використанням коштів дорожнього фонду на експлуатаційне утримання і ремонт доріг місцевого значення.

З приходом до керма Хмельниччини герегівця Вадима Лозового захиталося крісло під керівником Служби місцевих доріг Сергієм Матусом. Останній 6 березня 2019 року втратив посаду “за невиконання умов контракту до закінчення терміну його дії”. Через два тижні головним дорожником став Сергій Дуда. Як виявилося, Дуда добре знайомий з Матусом певний час обоє працювали в іншому державному підприємстві Служба єдиного замовника перед запуском самої Служби місцевих доріг.

Та на цьому претензії до роботи дорожнього підприємства з боку голови ОДА не вичерпалися. Продовженням стали результати ревізії управління західного офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області, під час якої було виявлено порушень на ДП “Служба місцевих доріг” за 2018 рік, що призвели до нанесення збитків на суму 2,54 млн грн і зайвого витрачання коштів на суму 1,74 млн грн.

ДП “Служба місцевих доріг” зареєстровали як неприбуткову організацію. Тобто неплатником ПДВ. Однак у ході перевірки було підтверджено, що підприємство отримувало прибуток, відповідно, мало сплачувати податки. Зокрема, плату за технагляд, яку одержала Служба місцевих доріг, розцінили як прибуток. До речі, Державна фіксальна служба України у листі на голову ОДА Лозового також наголосила: державне підприємство створюється з ціллю отримання прибутку і не може мати статусу неприбуткової організації. Щоправда, з приводу цієї ситуації думки наших місцевих юристів розділилися: одні казали, що дорожники мають сплачувати ПДВ, інші, — навпаки наполягали, що технічний нагляд є однією з функцій Служби місцевих доріг”, — прокоментував НГП один з колишніх посадовців ОДА.

Наразі дорожники судяться з Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області, яке нарахувало 3 млн грн за несплачені податки за 2018 рік. Поряд з цим теперішній голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет ініціював нові перетворення у дорожній галузі.

Ба, знайомі всі обличчя!

9 січня 2020 року керманич області видав розпорядження про звільнення директора Служби місцевих доріг Сергія Дуду за “угодою сторін”. Водночас тимчасово виконувати обов’язки директора ДП призначено Юрія Хамрика, який працює інженером І категорії відділу з ремонту та експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд.

Наступного дня, 10 січня Дмитро Габінет створив ще одне державне підприємство “Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг”, директором якого призначив пана Дуду. Що цікаво: місцем прописки нової ДП став будинок на вул. Свобода, 77 у Хмельницькому, де до цього базувалася Служба місцевих доріг, яку тепер перекинули на вул. Грушевського, 87.

“Йде тенденція з Укравтодору щодо розподілу функції замовника і технагляду. Якщо так буде, то діятиме дві “депешки” Служба місцевих доріг і Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг. В тій, що технагляд, доведеться залишити лише інженерів і провести їх навчання за системою Fidic (найбільша міжнародна організація у сфері будівельного консультування НГП). Остаточне рішення щодо ДП “Служба місцевих доріг” ухвалюватиметься після вердикту суду у справі щодо стягнення 3 млн боргу за несплачені податки. Податкове рішення про стягнення зазначеної суми будо виписане на підставі акту перевірки. В цьому році його оскаржили до обласної податкової, потім ДФС України. Вони залишили рішення без змін. Якщо суд стане на бік податківців, тоді доведеться ліквідовувати Службу місцевих доріг, бо це судове рішення фактично заблокує її діяльність”, — вважає співбесідник з оточення Габінета.

Зі свого боку Сергій Дуда у коментарі “Незалежному громадському порталу” також зазначив, що за поділом дорожників на два державних підприємства, стоїть розмежування функцій замовника (той, хто проводитиме тендери) і приймання робіт (технічний нагляд).

За його словами, нині зі штату Служби місцевих доріг до нової ДП перейшло лише дві людини — він та головний інженер і голова тендерного комітету Станіслав Вінський. Загалом, Дуда розраховує, що до штату нового підприємства ввійде близько 30 осіб.

“Наразі Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг проводитиме дорожні тендера, а Служба місцевих доріг відповідатиме за технічний нагляд”, — зауважив Дуда.

Зрозуміло, що тандему Дуда-Вінський не під силу буде своєчасно розтендерити 854 млн грн (до слова, тендерний комітет Служби місцевих доріг складався з 9 членів — НГП) — саме стільки у 2020 році передбачено на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Хмельницької області. Тому прогнозовано, що до нової “депешки” зайдуть додаткові кадри.

На робочі місця через суд

Як уже з’ясувалося, реформаторська задумка Габінета у потрібен момент може “нейтралізувати” “підвішену” Службу місцевих доріг, у якої судові “розбірки” не тільки з податковою, а і з деякими колишніми працівниками. На момент публікації стало відомо, що судовий фронт проти ОДА і її ДП, відкрили колишній керівник Сергій Матус, ексзаступник директора з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Олексій Дьома та колишній інженер відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд Назарій Бузівський. Вони хочуть поновитися на займаних посадах і отримати відповідні грошові компенсації.

Поки що далі за всіх зайшов пан Матус. Він подав цивільний позов до Хмельницького міськрайонного суду ще у квітні минулого року. 18 грудня представник Служби місцевих доріг заявив відвід головуючій судді Оксані Козак, засумнівавшись в її об’єктивності. Натомість колега Козак, суддя Бондарчук “не знайшов доказів та належної мотивації того, що суддя прямо чи побічно заінтересована у результатах розгляду справи, сумніви у неупередженості та об`єктивності судді представником третьої особи не наведено, у зв’язку із чим суд приходить до висновку, про необхідність відхилення поданої заяви про відвід судді”.

Підкинув “дровець” у справу Матуса і голова ОДА Дмитро Габінет. Через тиждень після свого призначення він підписав розпорядження, яким “відкоригував” дату звільнення ексдиректора ДП “Служба місцевих доріг”. Таким чином, з 28 листопада 2019 року треба вважати, що Сергія Матуса звільнено не 6 березня, а 11-го!

Весь юридичний казус “з минулого” полягає у тому, що попередник Габінета Вадим Лозовий звільнив керівника ДП, коли той перебував на лікарняному. Власне, це розпорядження у суді і оскаржує колишній дорожник.

Віталій Тараненко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Габинет – подкаблучник Ткачука. Это факт. Вот это пошли губернаторы!!!!! Вся Администрация в шоке. Идём ко дну.

    • Повна брехня!
      Дмитро Габінет самостійна фігура! А з Сергієм Ткачуком до цього працювали в різних юридичних напрямках!

  2. Деградуємо!!! При проведенні атестації в ДАІ, Дуда показав рівень IQ 12% із 100%. Я розумію, що таких недалеких керівників потрібно Зе команді. Далеко підемо……

  3. Шановні високопосадовці!!! Ауууу! Зверніть увагу на інші області! Проводяться багаторівневі конкурси на посаду директора/начальника аналогічних підприємств. Все прозоро і публічно! Відбирається кращий з кращих! Дається термін 5 років, для реалізації стратегії! А в нас, що ?!?! Був Даішник – показники підприємства впали. Сьогодні призначається взагалі невідома людина, без досвіду керівницької роботи! Що буде далі?! Про які дороги можна розмовляти! Якщо крім боротьби за крісло, нікого нічого не турбує! А пан Габінет молодець! Увійде в історію, як ще один губернатор, який нічого не зміг зробити. Так тримати !

  4. Для власних карманів все роблять правильно. Створили нову прокладку для своїх тендерних підприємств.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.