Колишній даішник керуватиме Службою місцевих доріг

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий призначив Сергія Дуду на посаду директора державного підприємства “Служба місцевих доріг”.

Про це сказано у розпорядженні керманича області від 22 березня.

Приступити до роботи новий керівник повинен 26 березня.

За даними відкритих реєстрів, раніше Сергій Дуда служив в Управлінні ДАІ УМВС у Хмельницькій області, кілька місяців встиг пропроцювати провідним інженером відділу механізації та енергозбереження Хмельницького облавтодору.

До призначення на посаду протягом березня 2018 року-березня 2019 року був директором ТОВ “Гарант-техсервіс” (Хмельницький). Підприємство спеціалізується на вантажних перевезеннях.

Як писав НГП, 6 березня голова Хмельницької ОДА звільнив Сергія Матуса з посади директора державного підприємства “Служба місцевих автодоріг” за невиконання умов контракту до закінчення терміну його дії.

Нагадаємо, що у 2018 році Хмельницька область стала першою серед інших регіонів, яка повністю використала кошти дорожнього фонду на ремонт місцевих автошляхів.

Довідково. 4 грудня 2017 року розпорядження голови Хмельницької ОДА було створено ДП “Служба місцевих доріг”. Підприємство здійснює функції замовника і технічного нагляду (при потребі з економічним супроводом) з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

ДП обслуговувало 5087 км доріг місцевого значення.

Більше на цю тему читайте публікацію “Дорожник для губернатора“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Які спритні, гроші освоїли, а дороги не робили!

 2. Поцікавлюсь, а де логіка нашої влади ??
  Зняти з посади “дорожника з досвідом роботи”, а на його місце поставити “колишнього ДАІшника”. В нас в країні така неодстача досвідчених кадрів, чи потрібно просто призначити “технічного керівника”, який не буде сам приймати жодного рішення ??!!

  • Абсолютно “логічне рішення”, згідно якого я – вчитель можу йти працювати ( Ні- не працювати, а керувати) в ракетно-космічну галузь або, хотя би , в медицину…. А що там складного – розрізав, викинув, що не потрібно і зашив….

 3. Це ще одна корупційна схема нашої влади!
  Сергій Дуда був директором вище зазначеного підприємства, де власником якого, була людина зі Служби Автомобільних Доріг України у Хмельницькій області, де він займає високу посаду! ТОВ «Гарант Техсервіс» займається транспорт ними перевезеннями сипучих матеріалів, таких як щебінь та відсів! Відповідно картина, яку ми всі бачимо, є не що інше, як просування власником ТОВ «Гарант Техсервіс» своєї людини у Службу Місцевих Доріг, задля забезпечення свого підприємства державними тендерами, та задля розкрадання державних коштів!

 4. Які цікаві факти випливають! Останнім часом Службу місцевих перевіряють всі можливі інстанції. Думаю, найблищим часом до перевірок залучать і правоохоронні органи.

 5. Новий директор – ручний керівник. Який, про дорожню галузь знає не більше, ніж про лісове господарство та металургію. Не маючи ні досвіду, ні досвідченої команди – гарних результатів чекати не потрібно.

  • Вангую!!! Під питанням весь будівельний сезон 2019 року. Запасаємся попкорном і спостерігаємо, що накерує новий “керовнік.

 6. В цього мента що пенсія маленька ? Чи жадоба до наживи ?

 7. А молодого й перспективного фахівця, який цій сволоті не носив хабарів, викинули за борт. Зачекайте, бидлота, і вас і ваших дітей за злодіяння ваші чекає кара Божа!

 8. Тільки людину призначили і зразу обливати брудом!Скільки негативної жовчі! Я Вам скажу,що це насамперед дуже розумна,грамотна ,чесна,добродушна ,доброзичлива людина.Тож Сергій Дуда вам щирі вітання!Здоров’я Вам терпіння,мудрості і удачі! І нехай Вам Боженька охороняє і допомагає Вам! А злі язики завжди бути і будуть,не звертайте уваги! Будьте Мудрі!

 9. Дуда вже під іменем Настя?

  • Згадується народне прислів’я – “Хвали мене моя губонька, а то розірву до вух”!

 10. Напевно чуваку не позаздриш. Заворушилося “осинне гніздо” – сімейний підряд Матус&К.

  • Матус з початку створення підприємства був на одному рівні з колективом, чим заслужив авторитет і повагу. Так,що тут і рухати нічого не потрібно. Люди самі висловлять невдоволення. А “чуваку”, як ви виражаєтесь, справді не позаздриш. Прийти на все готове і тепленьке та включити режим супер-мега начальника! Це достойний рівень!

 11. А, Дуда ще не виставив успішне підприємство створене дорожником Матусом на продаж? Він може, там втрачати нічого.

 12. Як багато анонімів!!! Напевно особисто його знають, тому і пишуть, оскільки їм немає чим більше займатися. Краще б зі своєю сім’єю та з дітьми кудить сходили , ніж всяке погане писати. Як для мене, нема різниці кого поставили, “говорять про людину справи, а не ім’я.” А писати можна всяке. Тому раджу усім хто пише максимально викладатися на своїй роботі, а то перейдете на іншу посаду і будуть про вас аналогічне писати… А так будьте людьми та не втрачайте голови, поважайте один одного у будь якій ситуації)

 13. А може хто підкаже – звідки у Матуса такий великий дорожній досвід та які в нього такі досягнення на цих сільських дорогах? Ви проїдьте кам’янецькими дорогами… і не тільки

  • Чому ж, підскажу. Де взяв досвід роботи?
   Матус в дорожній галузі років 15, це точно. Працював в структурах Укравтодору ( Облавтодор і Служба доріг у Хмельницькій області ). Досягнення?
   Та які ж там, всьго ПЕРША В УКРАЇНІ та САМА УСПІШНА В УКРАЇНІ (в 2018 році) – Служба місцевих автодоріг. Ви поцікавтесь скільки облстей приїжджало та брало приклад створення підприємства. А це що він за 1 рік, не зміг відродити 5000 км доріг, то тут Вам ніхто не допоможе . . .

 14. Повністю підтримую Настю. Сергія Дуду знаю тільки із кращої сторони і як людину і як керівника. Щодо професійної команди то із анонімами я би поспорив: до такого стану – до якого доведено теперішні дороги – треба бути “великими дорожниками із досвідом”. І при теперішньому стані доріг – ці заслужені дорожники та будівельники і далі грабили та деребанили державні кошти. Сергію ти менше звертай увагу на ці коментарі, приділи більше уваги роботі цієїї “заслуженої” команди, особливо що стосується лісу, а в іншому випадку вони тобі нормально працювати не дадуть. І над новою командою тобі теж треба задуматися.

 15. І особливу увагу треба приділити тобі індивіду який перейшов піднімати дорожню галузь із міліцейського вкб…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.