У Новій Ушиці заступник військового комісара “погорів” на 15 тис. грн хабара У Новій Ушиці заступник військового комісара “погорів” на 15 тис. грн хабара

Сьогодні співробітники військової прокуратури хмельницького гарнізону, територіального управління ДБР і УСБУ у Хмельницькій області задокументовали факт вимагання та отримання неправомірної… Далі »

“Хмельницькгаз” судитиметься з національним регулятором через штраф 800 тис. грн “Хмельницькгаз” судитиметься з національним регулятором через штраф 800 тис. грн

ПАТ “Хмельницькгаз” не погоджується з рішенням держрегурятора НКРЕКП про накладання штрафу у зв’язку приведенням газу до стандартних умов. Адже вважає… Далі »

Більшість хмельницьких школярів 1 квітня матимуть вихідний, який потім відпрацюють Більшість хмельницьких школярів 1 квітня матимуть вихідний, який потім відпрацюють

У зв’язку з проведенням 31 березня виборів Президента України в більшості шкіл Хмельницького, 1 квітня буде вихідний. Учні відпрацьовуватимуть понеділок… Далі »

Вибори-2019: понад 7,6 тисячі мешканців Хмельниччини змінили місце голосування Вибори-2019: понад 7,6 тисячі мешканців Хмельниччини змінили місце голосування

За інформацією Державного реєстру виборців, 7631 виборець, чиє місце проживання зареєстроване в Хмельницькій області, тимчасово змінив місце голосування без зміни виборчої адреси…. Далі »

У Шепетівці судитимуть злочинну групу, яка займались збутом наркотиків через так звані «безконтактні закладки» У Шепетівці судитимуть злочинну групу, яка займались збутом наркотиків через так звані «безконтактні закладки»

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури області затверджено та направлено до суду обвинувальний… Далі »