“Хмельницькгаз” судитиметься з національним регулятором через штраф 800 тис. грн

ПАТ “Хмельницькгаз” не погоджується з рішенням держрегурятора НКРЕКП про накладання штрафу у зв’язку приведенням газу до стандартних умов. Адже вважає його політично вмотивованим та дискримінаційним щодо інших споживачів, у яких встановлені загальнобудинкові лічильники та лічильники з приведенням газу до стандартних умов

Як пише агенція “Українські новини”, газовики будуть оскаржувати штраф в суді як такий, що суперечить нормам законодавства України та не вирішує питання по суті. Тобто, НКРЕКП карає газорозподільну компанію за створення рівних умов для всіх споживачів газу Хмельниччини.

“Зауважу, що в області майже 62 тис. споживачів користуються приладами обліку з приведенням газу до стандартних умов, крім того, 27 тис. подолян обліковують газ по загальнобудинкових лічильниках, які також здійснюють приведення. Тож НКРЕКП пропонує таким користувачам сплачувати більше за інших”, – вважає комерційний директор ПАТ “Хмельницькгаз” Олександр Надольний.

У “Хмельницькгазі” зробили висновок: рішення НКРЕКП прийняті на користь лише одного учасника газового ринку – НАК “Нафтогаз України”, який намагається витіснити з ринку операторів ГРМ,  щоб розширити свою монополію на сферу розподілу газу.

Як писав НГП, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала Хмельницькгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз та Харківгаз на 0,85 мільйона гривень кожний. За результатами перевірки облгазів НКРЕКП підтвердила, що донарахування “за приведення до нормальних умов” для побутових споживачів є абсолютно незаконними.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. фірташівські жиди ніяк не можуть наїстись. Сьогодні людині розібратись з газконторою майже не можливо з любих питань починаючи з показників лічильника. А приведення до “стандартних умов” ніщо інше як обман споживача. Починаючи з того що ще у 1802 році був відкритий Закон Гей-Люссака і тільки у 2018 році дійшов до хмельницьгаза і то не так як треба. Якщо у балон заправити 10 м.куб. газу. при температурі10 град. і нагріти його до 20град. то ніяк не отримаєте 14куб. газу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.