“Хмельницькгаз” оштрафували на 850 тис. грн

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала Хмельницькгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз та Харківгаз на 0,85 мільйона гривень кожний.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв.

“За результатами перевірки облгазів НКРЕКП підтвердила, що донарахування “за приведення до нормальних умов” для побутових споживачів є абсолютно незаконними”, – написав глава НАК.

Він додав, що попереду – висновки щодо ще майже трьох десятків компаній, більшість із яких контролюється Дмитром Фірташем.

“Зрозуміло, що такі штрафи облгази не зупинять. Вони спробують оскаржити рішення регулятора і в будь-який спосіб стягнути “намальовані” борги”, – зазначив Коболєв.

І додав, що вкрай важливо, “щоб НКРЕКП зайняла тверду позицію і послідовно відстоювала інтереси споживачів”.

Як писав НГП, народні депутати-мажоритарники Олександр Герега і Андрій Шинькович звернулися до прем’єр-міністра і голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з вимогою провести перевірку ТОВ “Хмельницькгаззбут”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Ці монополісти штраф компенсують з споживачів. Треба керівників штрафувати, а не юросіб.

  2. 26.03.2019 Ужгород.Юлія Тімошенко .У перший місяць роботи нового президента меньше 4425 гривень жодна людина не отримуватиме.Це мінімальний прожитковий мірімум.Геноцід украінських пенсіонерів треба припинити запевнила кандитат у Президенти.До того ж Юлія Тімошенко переконана що не можна всім нараховувати одакову пенсію.Ті пенсіонери у яких маленький стаж отримуватимуть не менше 4425 гривень а ті хто більше працював отимають більші пенсіі. Ціну на Газ зменшить в два рази до 3550 гривень за 1тис. м.куб Всі мародери та зрадники які наживаютья на украінському народі та закрема на війні понесуть крімінальну відповідальність.

  3. Юля приде порядок наведе

  4. Штраф 850 тыс.грн. это всего лишь заправка служебного авто и обед гендиректора хмельницкоблгаз в неделю.

  5. От “гади”, а нам тарифи піднімать будуть!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.