Герега і Шинькович “наїхали” на “Хмельницькгаззбут”, заявили про завищення ціни для населення

Народні депутати-мажоритарники Олександр Герега і Андрій Шинькович звернулися до прем’єр-міністра і голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з вимогою провести перевірку ТОВ “Хмельницькгаззбут”.

Про це сказано у відповідному запиті від 13 березня.

Політики заявили, що у лютому “Хмельницькгаззбут” донарахував побутовим споживачам приблизно 1% від обсягу споживання.

“Внаслідок цього ціна на газ для населення підвищилась майже на 9 копійок і фактично склала 8,63441 грн за кубічний метр. Однак це є порушенням законодавства, адже постановою Кабінету міністрів України від 19.10.2018 року №867 встановлена ціна на газ для побутових споживачів, яка не може перевищувати 8,54892 грн за кубічний метр”, – переконані політики.

“Герегівці” просять зобов’язати постачальника здійснити перерахунки і видати кожному побутовому споживачеві уточнений рахунок за спожитий природний газ.

Додамо, що у березні НКРЕКП наклала штрафи на операторів ГРМ “Вінницягаз”, “Волиньгаз” та “Київоблгаз” у розмірі по 850 тисяч гривень.

Нацкомісія розглянула питання порушення облгазами ліцензійних умов з розподілу природного газу та встановила здійснення незаконних дій, які полягали у донарахуванні побутовим споживачам додаткових обсягів природного газу.

Водночас ТОВ “Регіональна газова компанія”, що управляє всім газовим бізнесом Дмитра Фірташа, вже заявила раніше, що облгази не згодні з висновками перевірок НКРЕКП та оскаржать їх.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Піарщики.

 2. Зашевелились хряки перед выборами

 3. Дурню, спустись на землю. Ти не бачив рахунки за березень за спожитий газ? Збільшені на дві-три тисячі.

 4. Дурню а ти рахунки за грудень бачив – чого ці хрящі активізувалися саме зараз а не в грудні

 5. Якби ці двоє підняли бурю раніш, коли заради покращення Гройсман зробив газ по 9 грн, то тоді б охоче повірив у їх щиря бажання допомогти простому люду.

 6. поедут хряки вместе с петром куда нибудь

 7. В грудні за транспортування газу рахунки не виставляли. Рахунки почали приходити в березні і одразу з боргом за січень і лютий. Все написано правильно.

 8. А вам, бл…. не вгодиш… Як ніхто не робить нічого то ви верищите як скажені, що роблять то ви не довольні… Придурки

 9. У нас в село приїздив Герега на господарство своє Суслівці Летичівський район. Казав що пдніме тепер всім на дві тисячі зарплату а ми маєм Петра підтримати бо якщо не так то закриє господарство а ми лишимось без роботи.

 10. Они все рдинаковые гереги Кобелевы и газконторы

 11. з початку знизять на дев’ять копійок, а після виборів піднімуть до дванадцяти гривні в…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.