Життя людей з інвалідністю маємо зробити безпроблемними – підписано меморандум про співпрацю Життя людей з інвалідністю маємо зробити безпроблемними – підписано меморандум про співпрацю

Нещодавно у місті Хмельницький відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між громадськими організаціями Хмельниччини, які опікуються людьми з інвалідністю та Хмельницькою… Далі »

“Антимонопольник” очолив Агенцію регіонального розвитку Хмельницької області “Антимонопольник” очолив Агенцію регіонального розвитку Хмельницької області

Керівником Агенції регіонального розвитку Хмельницької області став нинішній заступник голови обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Роман Примуш. Його кандидатуру 5 березня… Далі »

На Хмельниччині від кору померло немовля На Хмельниччині від кору померло немовля

На Хмельниччині від кору померло немовля 25 днів від народження. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я. «За звітний тиждень… Далі »

Національний регулятор перетрясе “Хмельницькгаз” Національний регулятор перетрясе “Хмельницькгаз”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оголосила про початок перевірки облгазів на предмет донарахувань… Далі »

Нардеп від БПП Шинькович програв суд журналістам Нардеп від БПП Шинькович програв суд журналістам

Хмельницький міськрайонний суд відмовив у задоволенні позову народного депутату від БПП Андрія Шиньковича (189 виборчий округ) до ТОВ «Продюсерський центр «Ексклюзив»… Далі »

З 2014 року в Хмельницькому “консервують” старі МАФи і не впускають на ринок нових підприємців З 2014 року в Хмельницькому “консервують” старі МАФи і не впускають на ринок нових підприємців

Господарський суд Хмельницької області зобов’язав Хмельницьку міську раду виконати рішення місцевого відділення Антимонопольного комітету про усунення перешкод у здійсненні підприємницької… Далі »

У Хмельницькій області борги за компослуги перевалили 1 млрд. грн У Хмельницькій області борги за компослуги перевалили 1 млрд. грн

На кінець січня 2019 року населення Хмельницької області заборгувало за житлово-комунальні послуги 1 млрд. 94 млн грн, що на 18,7% більше… Далі »

На Кам’янеччині провалилася спроба переходу громади до Православної церкви України На Кам’янеччині провалилася спроба переходу громади до Православної церкви України

Місцеві активісти в селі Нігин на Кам’янеччині 3 березня ініціювали проведення зборів щодо переходу релігійної громади церкви Різдва Пресвятої Богородиці… Далі »