На Кам’янеччині провалилася спроба переходу громади до Православної церкви України

Місцеві активісти в селі Нігин на Кам’янеччині 3 березня ініціювали проведення зборів щодо переходу релігійної громади церкви Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ МП) в Православну церкву України (ПЦУ).

Як пише видання “Вдало”, спершу активісти хотіли провести збори в приміщенні будинку культури. Але оскільки у зборах має брати участь не сільська, а саме релігійна громада, відповідно до Закону України №4128, віруючі перейшли до храму. Зі 100 присутніх 97 проголосували за те, щоб залишитись в УПЦ, троє висловились на підтримку ПЦУ, про що був складений відповідний протокол зборів.

На запрошення місцевих активістів, які зініціювали збори, до Нігина приїхали представники «Правого Сектору» та фонду «Наші».

Підтримати релігійну громаду церкви Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ) в Нігині хресною ходою прийшли священики та парафіяни з інших районі Кам’янеччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Жаль что мы не ценим историю, без которой нет будущего 🙁 .

  Будем жувать жувачку от балаболов молодых да ранних !

 2. Церковна громада це ті попи яких позвозили з усього району, які ніякого відношення до Нігина не мають.Та зробили псевдо вибори.Чому не голосували на зборах, а самовільно покинули залу будинку культури, побоялися що люди підтримають ПЦУ вірюючих цієї церкви було набагато більше.А закритися в церкві і сказати що100 людей то це повна не правда їх було десь 30 чоловік з Нігин.Нігин підтримує ПЦУ, і прохання перевіряйти інформацію журналісти ато пишети всякі фейки.

  • Фейки то якраз жиди з грекокатоликами що зібралися у будинку культури!

  • А чому ж такі прихожани не пішли у церкву, а сиділи у клюбі, не знали де та церква знаходиться. Погано все було організовано

 3. Селяни знають історію. Молодці не продали віру

 4. Дуже часто долю парафій вирішують такі “віруючі”, що замість того, щоб хреститись вони рукоплещуть, а в церкві бувають двічі в житті, перший раз коли їх ще немовлям хрестять, інший коли вже хоронять. Перш ніж приймати будь – яке рішення треба не слухати гавкання натовпу а помолитись і уважно подивитись на офіційну позицію усіх Православних церков світу.

 5. Жодна православная церква не визнала го ,пцу,. Це яскравий показник ставлення до роскольникiв представникiв iстинноi вiри. Люди думайте не будьте натовпом

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.