Національний регулятор перетрясе “Хмельницькгаз”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оголосила про початок перевірки облгазів на предмет донарахувань у платіжки.

Про це повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко у Facebook.

“В першій декаді березня ми розпочинаємо широкомасштабну перевірку виконання рішення НКРЕКП щодо заборони Операторів ГРМ здійснювати донарахування обсягів природного газу за приведення до стандартних умов. Перевірка триватиме п’ять днів, в ході якої ми проведемо детальний аналіз фактичного споживання газу населенням та виставлені рахунки”, – написала Кривенко.

У разі виявлених порушень будуть прийняті відповідні санкції, результати перевірки будуть публічно оприлюднені та обговорені, повідомила голова НКРЕКП.

За її словами, порушення у частині донарахування у платіжки споживачів здійснили 20 операторів газорозподільних мереж, що здійснюють свою діяльність у 15 областях України.

Це Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Запоріжська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська та Чернівецька області.

У жовтні 2018 року в середньому обсяги донарахувань склали 1 – 1,5 % від обсягу споживання, а вже в грудні-січні склали близько 5-10%. Зважаючи на це, в листопаді 2018 року НКРЕКП прийняла 42 рішення про заборону донарахування додаткових обсягів.

“Все, що зараз відбувається, – це беззаконня з боку різних постачальних організацій. Я прошу: наведіть порядок і захистіть людей. Це чітка вимога”, – заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 5 березня на селекторній нараді з питань тарифоутворення на місцях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Их не перетрясать надо, а ператрахевать как говорил батька.

  2. А про нафтогаз з преміями кобллева вже забули чи все кануло в літа

  3. реально перебор с зарплатами в нефтегазе

  4. Ці облгази смердять конкретно. А Коболєв втіче за кордон до мами, якій перерахував вкрадені 9,2 млн.

  5. негайно перекрити кордони щоб не втик

  6. Нова фішка ХМЕЛЬНИЦЬГАЗУ. В системі “абонент 104” з 1 по 5 число кожного місяця передаються показники квартирних лічильників газу, обсяги якого були використані. Однак тепер ці показники в системі не фіксуються в ці дні. Спроби виправити це непорозуміння безуспішні. А 6 числа з’являється так званий “розрахунковий” показник який є більшим раз в 2 від фактичного. Відповідна сума коштів за “розрахунковий” обсяг газу вноситься в рахунки за газ та розсилаються для оплати людям. Так зараз працює ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.