Життя людей з інвалідністю маємо зробити безпроблемними – підписано меморандум про співпрацю

Нещодавно у місті Хмельницький відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між громадськими організаціями Хмельниччини, які опікуються людьми з інвалідністю та Хмельницькою територіальною організацією Радикальної Партії Олега Ляшка.

У Хмельницькому зібралися керівники громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю та для яких інвалідність – це не лише слово. Люди з інвалідністю не повинні сидіти вдома, а потрібно їх інтегрувати в суспільство, бо інвалідність –  це не вирок для людини. У цьому впевнені учасники меморандуму, який днями був підписаний у місті Хмельницький.

На підписані меморандуму були присутні: народний депутат України від РПЛ –  Василь Амельченко та керівник ГО «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» –  Юрій Федун.

«Вперше в Україні розпочався рух та реалізація стратегій Олега Ляшка – інтеграція. Основна мета цієї стратегії  –  зміна ставлення суспільства до людей з інвалідністю. Це унікальна стратегія, оскільки держава на сьогодні не має стратегії щодо належного ставлення до людей з інвалідністю, є лише декларації. А тут ми бачимо певні конкретні дії», –  наголосив  керівник ГО «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» – Юрій Федун.

«Дуже мало громадських організацій представлено у виконавчих комітетах. Наше завдання – ввести представників громадських організацій до виконавчих органів ради, у виконавчі комітети, можливо у депутатський корпус, щоб разом нам відстоювати права. І тут ми готові підставити вам плече», –  сказав Василь Амельченко.

Учасники підписаного Меморандуму тепер будуть разом захищати інтереси людей з інвалідністю. Важливою складовою їх спільної діяльності є послідовність у відносинах з громадянським суспільством у реалізації заходів з забезпечення належного ставлення до осіб з інвалідністю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Два дебила – это СИЛА !!! А до виборів Ляшко не чув що є така категорія людей …….. і що ці люди потребують особливої турботи ……..

  2. Для чого це окозамилювання.
    На разі, питання безкоштовного проїзду людей з інвалідністю в міському пасажирському транспорті визначне Законом, попирається встановленням придуманої кількості пільгових мість.
    Інвалідів виганяють з транспорту, принижують.
    А ці… в меморандуми граються.
    В судовому порядку відміняйте незаконні рішення органів місцевих рад. І це буде ваша допомога інвалідам без меморандуму, який не вартий паперу на якому написаний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.