У Габінета шукають заміну Цуглевичу: зарплата 11 тис. грн і безстрокове призначення на посаду

У Хмельницькій ОДА оголосили конкурс на зайняття вакантної посади державної служби – директора обласного департаменту охорони здоров’я.

Серед вимог до претендентів – вища освіта за ступенем не нижче магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Крім цього, конкурсанти повинні володіти комп’ютером на рівні досвідченого користувача, мати навички у роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет і знати сучасні технології з електронного урядування.

Окремо бажаючи посісти крісло директора департаменту мають орієнтуватися у профільних законах і Конституції України та
законах про державну службу і запобігання корупції.

Посадовий оклад на вакантне місце – 10 тис. 990 грн плюс інші виплати, відповідно до закону про державну службу.

Призначення на посаду буде безстроковим.

Сам конкурс у вигляді електронних тестів відбудеться 30 січня.

Як писав НГП, на початку грудня 2019 року попередній директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Яків Цуглевич виграв конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня».

20 грудня депутати облради підтримали його призначення на головлікаря обласної лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Навіть профільноі освіти не тре

  2. посаду забере парашутист з Київа а конкурс то таке

  3. Після останнього візиту В.Зеленського до Ієрусалиму можна зробити однозначний висновок – В.Зеленський є моральним уродом, як і О.Тягнибок та той же Дуда. Адже там справа була не у В.Путіні і не в Росії, а у відмові від вшанування пам’яті мільйонів загиблих, в т.ч. – євреїв. І не розуміти це може теж тільки моральний урод. І вважаю цей випадок набагато важливішим та показним, ніж те, про що говориться у данному пості.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.