Обласну лікарню очолить директор департаменту охорони здоров’я Цуглевич

Директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Яків Цуглевич виграв конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня».

Таке рішення сьогодні ухвалила більшість членів конкурсної комісії.

Кандидатуру Цуглевича підтримало 6 із 9 членів комісії. За теперішнього в.о. головного лікаря обласної лікарні Олексія Підмурняка віддали три голоси (фактично це члени колективу медзакладу, яких включили комісії).

За власника ТОВ “Поділля Медфарм” Анатолія Побережного віддали нуль голосів.

Четвертий претендент, заступник головного лікаря з хірургічної роботи Хмельницької міської дитячої лікарні Іван Гуцул не прибув на засідання конкурсу.

“З Олексієм Олексійовичем (Підмурняком – НГП) ми давні друзі. Він потужний хірург-уролог і багато зробив для закладу. Ми разом з ним і командою долучемося до впровадження новітніх технологій в обласній лікарні”, – наголосив Цуглевич.

Під час презентації конкурсних програм діючий директор департаменту охорони здоров’я ОДА зазначив, що має бачення створити в обласній лікарні відділення невідкладної допомоги (прийматиме важкохворих) та інсультного центру.

До фінансування установи, крім бюджетних надходжень, переможець конкурсу має намір залучати інвесторів, спонсорів та бюджети громад.

“В області є достатньо спроможних об’єднаних територіальних громад. Вже сьогодні деякі сільські голови готові профінансувати євроремонти палат обласної лікарні, щоб пацієнти мали комфортні умови перебування”, – додав Цуглевич.

На запитання члена комісії, як повинен реагувати керівник закладу, якщо когось із його підлеглих викриють на хабарі, пан Цуглевич наголосив, що жоден медпрацівник перед призначенням лікуванням не має права створювати пацієнту такі умови, які спонукали б останнього давати гроші.

“Після надання медичної послуги взаємини лікаря і хворого міняються. Якщо паціянт захоче віддячити лікарю, це його бажання. Однак до надання медичної послуги – це неприпустимо”, – заявив Цуглевич.

Як відомо, Аркадій Флаксемберг звільнений з посади головного лікаря у звязку із закінченням дії контракту. Він очолював цей заклад з 2006 року.

Довідково. З серпня 2014 року Яків Цуглевич очолює обласний департамент охорони здоров’я. До цього працював головним лікарем Кам’янець-Подільської ЦРЛ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Він зрозумів що попруть з департаменту, пішов на лікарню.

 2. чергове дно…

 3. Вітчув, що звільнять знайшов оперативно альтернативу щоб не залишитись на вулиці.

  • Ти голубе мабуть не обізнаний із його статками, коли говориш про те що Цуглевич залишиться на вулиці. Грошенят у нього вистачить і свою лікарню збудувати. А ось від бюджетного корита таких не відсунеш.

 4. Это пиздец. Вора– сепаратиста ставить на должность. Вот так продают Украину продажные члены комиссии эти конченные пидоры. Цуглевич за каждый голос давал 50тысяч.

 5. Тепер ці кошти треба відшкодувати з хворих пацієнтів.

 6. Нікому він неплатив він ще той жмот повні кишені грошей але галстук ще з радянських часів.

  • Платил деньги. Лично Кланц дал ему 100тысяч чтобы Цуглевич был главрач обл больницы. Где хваленные борцы з коррупцией где Кланц взял деньги.За какие деньги купил новый Таурег и поставил на киевские номера чтобы нихто не узнал Позор СБУ. ГБР.САП. НАБУ что у них под носом воруют и творят что хотят.

 7. Навіщо брати на такі посади пенсіонерів треба давати дорогу молодим перспективним а Цуглевичу збирати чемодан і їхати до Мельниченка в село на Дністер возити клієнтів на катері за 50 тис.доларів.

 8. Немає слів…
  Підмурняк – молодий, прогресивний, європейського спрямування, професійний лікар і управлінець (див.Вікіпедію), а вибрали…
  Таку комісію на мило. Вся надія на рішення депутатів облради, якщо це взагалі щось вирішує, а не формальність.
  Шкода, дуже шкода…

  • Сам дивися, що там Підмурняк про себе написав.
   Всі вони добрі до своєї кишені.

   • Ви мені не тикайте, я з вами свині не пас.
    У Вікіпедії пишуть грамотні люди на основі загальновідомих перевірених фактів.
    А до своєї кішені ми всі добрі, чи не так?

    • Хтозна. Світ маленький. Може й рас свині зі мною. У Вікіпедії пишуть про себе не грамотні, а з надмірною пихою.

     • Судячи з орфографії, писати у Вікіпедії – то не ваше. Ваш рівень – хамовиті дописи в коментарях місцевих новин.

 9. Старий пердун.

 10. Цуглевич сам депутат обласної ради що вони будуть голосувати проти своїх.

 11. Члени колективу медзакладу обирали професійну людину яка могла щось зробити доброго для закладу. А 6 членів комісії які поняття не мають що потрібно для людей і обласної лікарні в цілому,в тупу продали свої голоси і відправили далі розкрадати на нову посаду свого колегу!!!

 12. Євреї керують не тільки Державою а також обласною лікарнею.

 13. Оде хочю сказати ти яшко якщо будеш нагліти ображати людей обманювати то тебе повісять прям в дворі .!.!!.

 14. Він єврей і буде нами українцями керувати !!!

  • Українці таке люблять. За кловуна еврея майже всі голосували. А потом _ зажурилась Україна і с бандурою.Страждають. Як евреї над ними знущаються. І не в перший раз, і схоже не в останній. Навіть на свому досвіді не вчаться.

  • Бо такі як ти тільки доноси чи кляузи вмієте робити. Розвалити. З купленими за свиню оцінками.

 15. А де наші патріоти сволотівці мовчат корупціонери як миші бо самі сидять на хабарях та відкатах в місті

 16. Купив Зеленко з потрохами ,тому вона проголосувала за Цуглевича. Бридко

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.