Президент звільнив начальника управління СБУ Хмельниччини Харченка Президент звільнив начальника управління СБУ Хмельниччини Харченка

Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Харченка з посади начальника управління Служби безпеки України у Хмельницькій області. Відповіний Указ глави держави підписано… Далі »

Абетка землевласника. Перспективи української землі Абетка землевласника. Перспективи української землі

Земельні відносини в України почали будувались з 1995 року, тобто з моменту реформування колгоспів і за весь цей час змінились… Далі »

На Хмельниччину завітає предстоятель ПЦУ Епіфаній На Хмельниччину завітає предстоятель ПЦУ Епіфаній

Цієї неділі, 29 грудня відбудеться Першосвятительська візитація Блаженнішого Епіфанія – Митрополита Київського і всієї України на Хмельниччину. Про це повідомив митрополит… Далі »

Ексголові Красилівської РДА, який видавав себе за довірену особу замголови СБУ, вдруге дали умовно Ексголові Красилівської РДА, який видавав себе за довірену особу замголови СБУ, вдруге дали умовно

Печерський суд Києва засудив до 5 років умовно Юрія Смаровоза, який хотів отримати від підприємця 16 тис. дол, видаючи себе… Далі »

Габінет затвердив вартість будівництва Льодового палацу у Хмельницькому Габінет затвердив вартість будівництва Льодового палацу у Хмельницькому

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет затвердив проєкт “Будівництво Льодового палацу на вул. Прибузька, 7/3А у Хмельницькому”. Кошторисна вартість об’єкта становить 291… Далі »

Укравтодор шукає заміну китайцям на ремонт дороги М12 на Хмельниччині Укравтодор шукає заміну китайцям на ремонт дороги М12 на Хмельниччині

Державне агентство автомобільних доріг України має намір використати частину коштів кредиту Світового банку на ділянці автомобільної дороги M-12 Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кіровоград-Знам’янка (у Хмельницькій… Далі »