На Хмельниччину завітає предстоятель ПЦУ Епіфаній

Цієї неділі, 29 грудня відбудеться Першосвятительська візитація Блаженнішого Епіфанія – Митрополита Київського і всієї України на Хмельниччину.

Про це повідомив митрополит Хмельницького і Кам’янець-Подільського Православної Церкви України Антоній Махота у “Фейсбуці”.

За участю високого церковнослужителя заплановані богослужіння і заходи: освячення храму Пресвятої Тройці у Полонному, звершення Божественної Літургії (початок богослужінь – о 09:30). 

Крім цього, відбудеться зустріч Його Блаженства з духовенством та представниками влади і паствою області.

Також передбачається підхід предстоятеля до преси.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 39

 1. А коли в Хмельницький?

 2. Кому він тут потрібний

 3. Предавший раз,предаст и два.

 4. Епіфаній завжди був в Київському патріархаті, нікого не зраджував.

  • Та невже? Ану нагадай коли створено ту невизнану секту Філаретом? І коли це лицемірне народилося? Його де хрестили, у якому храмі ? Google в допомогу і не бзди більше.

   • Ти вже б про визнаність мовчало. Хай московські попи покажуть документ

    • Жертва порохопропаганди я тебе здивую, але в Україні томосу – немає, його повернули у Турцію так як не всі архиреї поставили свої підписи. Тай сам цей по собі дкокумент – липа, це все одно що ректор універу, на свій вланий розсуд має право роздавати дипломи.

     • Ти його сам возив?

     • Криклива секта Гундяєва. Зомбіленд. Ніхто нікому Томос не повертав. Ті архієреї, які залишилися в підпорядкуванні московського патріарха, ізначально його не мали підписувати.

      ПЦУ є 15 Церквою в Диптиху Вселенської Правослвної Церкви. Ідіть вже заспокойтеся, секта малохольна. Московське патріаршество самопроголошене і Томосу ви не маєте, отже ви, по факту, розкольники, з якими не розірвали сопричастя свого часу і визнали ваше патріаршество з автокефалією по факту. Канонічно РПЦ досі має рахуватися лише митрополією Костантинополя.

 5. От уже в парафіян рпц пукани рвуться. Ідіть і далі гроші несіть вбивцям з московіі

 6. Церква повинна бути УКРАЇНСЬКА. А не полита кров”ю наших людей – московська. Люди – одумайтесь!

 7. Его поездки вносят смуту в верующих людей. Он раскольник. Его служба и таинства не действительны. Без Божьего благословения

  • А гундяя сам Бог благословив?

  • “Не судите, да не судимы будете” . Епифаний ничего плохого не делает. Говорит слово Божье доброе. А борьбу за власть оставьте мирским делам. Обвинения и плохие слова это не действия верующего, духовного человека.

 8. В Державній політиці ми завжди дивимось на авторитетні думки, людей з Європи та США. Чому ми в притул не хочемо чути думок монахів Києво – Печеської і Почаївської лаври? Чи можливо вихідці з цих Святинь, нині канонізовані з багатоьх століть, Святі мощі яких нині там знаходяться вже не авторитет??? Тут є два варіанти, або питаннями церковними займаються абсолютно далекі від релігії люди, або відверті політичні запроданці. Назвіть хоч один монастир в Україні, який визнав ПЦУ, до речі це люди, щп присвятили все своє життя служінню Богу і лодям. Що до “московських попів”, то в Хмельницькому у Світо Георгієвсткому храмі щодня бзкоштовно годуються десятки безпритульних, а на Чернівеччині, простий монах організував притулок для дітей, поки Петя Поро…..о агітував за життя по новому. В ПЦУ поки видно тільки поітику. На Храмі Божому має бути тільки Хрест, а не Дердавна символіка. Віддайте Богові Боже, а Кесарю Кесареве. Люди думайте головами !!!!!!!!

  • Ті монастирі під яким патріархатом? Вони звикли служити гундяю, а Ви хіба ходити в ПЦУ, ви ж тільки по московських ходити і не знаєте, що в церквах ПЦУ також надають таку допомогу

 9. Додайте ще, що спортивної статури молодики за ,,порядком наглядають,,.
  Моліться за свого Кирила в не рвіть душу тією Московією.

 10. Ми віруючі не Кіріла, чи когось іншого, а Української православної церкви. яка молиться за нашу державу, мир у всьому світі, припинення війни. Богослужіння здійснюються на церковно – словянській мові, мові наших пращурів. А це ганьба, що сьогодні ми вчимо англійську, а не знаємо мови наших прадідів. Що до томосу, почитайте його текст там чітко написано, що ПЦУ є тільки митрополією Константинополя. Згадайте “патріоти”, як турки вирізали Українські села, заганяли жінок в свої гареми. Думайте головою. а не повторюйте слів рошеновських пропогандистів. Вже догавкались до того, що країна воює, не підливайте масла у вогонь! А ми якраз молимось за те, щоб наш президент зумів зупинити війну.

  • То чому ж в молитвах поминаєте Кіріла, якщо не його віруючі?

  • До чого тут турки? Якщо на то пішло, то Патріарх той Вселенський. А Константинопіль – це Візантія, а ви молитеся старою мовою, а не хочете визнавати Візантію. Дивні ви якісь там

  • Ісус дав апостолам знання мов для того, щоб вони проповідували людям на іх мовах. Православна церква тим і відрізнялась від католицькоі, що дозволяла служби на різних мовах. Грузини, вірмени, серби, поляки якою мовою моляться? І ще чому поляки мають свою православну церкву, а Украіна не може?

  • Православнутий ти наш Анонім. Не всі помісні православні церкви є Патріархатами. Автокефальні Польська, Чеська, Албанська, Грецька, давня Кіпрська – це митрополії і архієпископства.

   Якщо ти Анонім хоч трохи знаєш історію своєї церкви, то мав би знати, що в Диптиху немає “Української православної церкви”, але є “Російська православна церква”, в яку ти ходиш. І є в Диптиху Православна Церква України. А ходиш ти в церкву, яку очолює патріарх Кіріл Гундяєв, який в Бога не вірить.

 11. Епифаний все делает правильно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.