У хмельницькій мерії попередили: якщо пенсіонери не обмежать поїздки містом, доведеться зупинити громадський транспорт

Керівництво Хмельницького просить людей похилого віку залишатися вдома та обмежити користування громадським транспортом.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

“В зв’язку з пандемією коронавірусу нагадуємо, що люди віком понад 60 років перебувають у зоні ризику. Ми просимо не ризикувати власним здоров’ям та не наражати на небезпеку оточуючих. Окрім того,  звертаю увагу, що громадський транспорт використовується для перевезення тих осіб, які забезпечують життєдіяльність міста. Якщо і надалі люди похилого віку не обмежать своє пересування містом, міська рада буде вимушена обмежити дію пільги на проїзд, або повністю зупинити громадський транспорт у місті – такі міри викликані необхідністю зберегти здоров’я хмельничан”, – наголосив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Фото НГП

З метою недопущення розповсюдження вірусу у Хмельницькому щоденно проводиться дезінфекція громадського транспорту та зупинок.

Міська рада просить мешканців міста з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Як писав НГП, о 12 годині дня 18 березня вступила в силу норма постанови Кабміну від 16 березня, яка передбачає перевезення не більше 10 пасажирів у тролейбусах і маршрутних автобусах на час карантинних заходів.

Нагадаємо, що станом на 19 березня через поширення коронавірусу громадський транспорт зупинено у Луцьку, Чернівцях, Івано-Франківську.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Поки не зупинять вони будуть човгати без кінця, тому тролейбуси треба зупинити. Нехай трохи дадуть сраці сіна.

  2. Любителі дармової лапші і гречки, ну куди ви претеся?

  3. Так най вдень їздять, хто в цей час на роботу їде?

  4. Негайно зупинити рух тролейбусів. які є рознощиками вірусних.

  5. Хмельницька влада бореться з пенсіонерами а не з вірусом.
    От, що значить бути фінансово залежними від перевізників.

  6. Владі потрібні лише громадяни, які можуть платити… якщо ти чи інвалід чи пенсіонер… в утиль?? оце сволота.. оце соціальна держава….сала Україні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.