Сергій Лабазюк: Будь-яка підтримка підприємців в умовах карантину безцінна!

Будь-яка підтримка підприємців в умовах карантину у зв’язку із загрозою епідемії коронавірусу є важливою, однак ухвалений закон про податкові пільги не вирішить проблему глобально.

Про це заявив народний депутат України Сергій Лабазюк, коментуючи закон про податкові пільги (№3220), повідомила прес-служба нардепа.

«Будь-яка підтримка бізнесу в цих складних умовах безцінна! Однак, варто розуміти, що ухвалений сьогодні новий закон #3220 про податкові пільги не вирішить ситуацію глобально, а лише трохи допоможе підприємцям на перших порах», – заявив нардеп.

За словами Лабазюка, новий закон передбачає такі зміни:

– на 3 місяці буде відтерміновано обов’язкове введення РРО для всіх категорій “спрощенців”.

– не застосовуються штрафні санкції за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 1 березня по 30 квітня 2020 року;

– встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок з 18 березня по 18 травня 2020року;

– подовжено до 1 липня 2020 року термін подання річної декларації про майновий стан і доходи;

– не нараховується та не сплачується у період з 1 березня року по 30 квітня 2020 року плата за землю;

– об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

«Так, це будуть певні втрати місцевих бюджетів , але якщо людям не буде чим платити, від податкового тиску гроші не з’являться», – зауважив народний депутат.

Він вважає, шо народні депутати та інші представники влади мають думати на перспективу і не зупинятись лише на цьому рішенні.

Нагадаємо, 17 березня на позачерговому засіданні Верховна Рада ухвалила законопроект №3220 про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19), який Президент невідкладно підписав.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. А що особисто він як бізнесмен зробив ???

  2. Лобзік намікає, що йому треба скинутись, йому важко в умовах кризи!

    • Не забудь спитати у націоналіста Симчишина і його заступниці-шалави за що вони в умовах війни купують автомобілі по пів міліона ? А в цей час комуністичний Китай дарує декомунізованій Україні пів міліона тестів на короновірус. Націоналюги декомунізованої України вам не встидно ?

  3. заступниці-шалави?
    а ти свічку тримав?

  4. Шалава, це хто? Галя? Сильно сказано!

  5. Лабазюк хитрий лис.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.