У Хмельницькому мешканці будинку по вулиці Завадського 64/2 виступили проти ремонту прибудинкової території, який проводить ЖКГ

Мешканці будинку по вулиці Завадського 64/2 виступили проти ремонту прибудинкової території, яка не покращить благоустрій їхнього двору. Про це повідомляє Жіночий Антикорупційний Рух.

«Виявилось, що проєкт, який замовило Управління Житлово-Комунального Господарства Хмельницький, не покращує благоустрій їхнього двору, а ще погіршує та порушує діючі ДБН. Помітивши це все, люди звернулись до управління, але їд дали зрозуміти, що їхня думка там мало кого цікавить. Перед запровадженням карантин них заходів все ж таки мала відбутись зустріч, але це було 16 березня і зрозуміло з людьми ніхто не зустрівся.

Олександр Симчишин та Василь Новачок, ми висловлюємо підтримку людям та застерігаємо Вас від проведення ремонтних робіт за проєктом, до якого мають зауваження мешканців» – йдеться на сторінці громадської організації у Фейсбук.

Наводимо текст звернення мешканців:

«ПОКРАЩЕННЯ» для жителів – від Хмельницької міської ради.

Минулого тижня розпочався довгоочікуваний ремонт прибудинкової території по вулиці Завадського 64/2, про що і звітували в міській раді. Жителі будинка з захопленням спостерігали з яким завзяттям та темпами будівельники розпочали ремонт території.

Але радість наша тривала не довго, так як почала вимальовуватися фінальна картинка, «так званного ремонту» і ми зрозуміли, що це все скоріше для ПІАРУ, ну і можливо для «чогось іншого…», так як зручності для користування людям, які там проживають ( особливо першого під’їзду), залишилися далеко в уяві та в голові МОЖНОВЛАДЦІВ, ніж в реальності.

Розробляючи проект реконструкції «пани» не зійшли до того, щоб порадитися із жителями чи будь якими громадськими організаціями, які представляли б жителів будинку, щоб врахувати побажання чи думку населення, а для чого – «БЮДЖЕТ» ділять не прості люди, які його наповнюють, а вони «господарі міста», погодили свій проект, такий щоб була КАРТИНКА і можливо було рапортувати, які вони молодці, а люди що, як хочуть так і нехай виходять з тієї ситуації самі. Ми ж Вам ремонт «зробили». Ну той що, що проїзна частина зменшилася з шести метрів до трьох, ну той що, що ми забрали 10 місць, де Ви паркувалися, та вхід в під’їзд буде через закуток, так як сходи демонтують, ми чхали на Ваші незручності, «проект ЗАТВЕРДЖЕНО» – і все.

Ми розуміємо, що після проведення робіт щось змінити буде вже не можливо, тому звертаємось до мера міста Хмельницького, пане Симчишин С.О. призупиніть, будь -ласка, роботи та дайте вказівку врахувати побажання та прохання жителів будинку.

Нам в цьому будинку жити далі, а не Вашим посадовцям.

Надіємось на Ваше розуміння”.

Ну і для візуалізації – розміщуємо фото двору, проєкту та ДБН!

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. А що каже Сонцесяйний ???

 2. Для пиару!!!! Нарешті починають розуміти що ці щенки роблять для піару та вкрасти, на кожному ремонті.

 3. Слава Богу, що люди прозрівають від дій цієї ,,самохвальної,, влади. Ці цинічні шмаркачі ні в що не ставлять людей які звикли працювати за копійки та цінують свої квартири та прибудинкові території. Це для них баласт, який вони и використовують для отримання відкатів та баришів.
  Молодим втирають, що вони такі ,,свої в корінь,, лиш би ті горлапанили за ними та чинили ,,мілкий розбій,,.
  Все правильно роблять люди! Піднімайтеся і женіть цих ,,картавовірусних,, з крісел та посад. Досить глумитися!

 4. А когда Бурлик с кастрюлями и шинами придёт Эпицентр закрывать? или патриоты обосрались?

  • а чого Бурлик це повинен робити? поліція? Уряд, який дозволив Епаіцентрам по всій краіні працювати, молодці. А Бурлик має закривати?

 5. То, что эпицентр работает, много о чём говорит….

 6. Бурлик-дурная бумбалка, его уровень будку крушить.

 7. Ця псевдо народна влада міста працює лише на своє збагачення!
  А на людей їм дійсно начхати!..

 8. Проектувальники не із Хмельницького, звідки ім знати існуючу ситуацію і думку громадян. Можливо вони і на майданчику не були

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.