Стало відомо, хто на Хмельниччині відповідатиме за місцеві вибори від “Слуги народу”

Керівником виборчого штабу від “Слуги народу” у Хмельницькій області на чергових місцевих виборах, які відбудуться восени цього року, призначено народного депутата Сергія Мандзія.

Цю інформацію НГП підтвердив співрозмовник з провлданої партії.

Крім цього, за кожним нардепом-“слугою” закрпілюється мажоритраний округ, в якому його було обрано під час минулорічних позачергових парламентських виборів. Таким чином, на місцевих виборах обранці Микола Стефанчук відповідатимуть за 187 округ (частина м. Хмельницький), Олена Копанчук – 189 округ (Нетішин, Красилівський, Білогірський, Теофіпольський, Ізяславський), Олексій Жмеренецький – 190 округ (міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони), Ігор Марчук – 193 округ (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони).

Окремо ті виборчі округи, де не переміг висуванець “слуги”, мають закрити нардепи-списочники. Так, Юрія Заславського закріпили на 188 округом (частина міста Хмельницького, Волочиський, Хмельницький райони), Володимира Ватраса – 191 округом (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони), Сергій Мандзій – 192 округом (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Мандзій смотрящий від Зеленського. Бугага.

    Зелупенці, як вам слуга народа Мандзій?

  2. Лошари ви!!!

  3. Лашари ви!!!

  4. Мандзій порядна людина! А вас тільки балаболи від Свододи влаштовують?

  5. Оборотень от Литвина и БПП опять при дележе бабла!

  6. Да, Серега жир-трест мандзій хитрожопий. Вже і до зелених примазався, де воно тільки не було… Напевне буде на мера балотуватись, побільше б Симчишену таких конкурентів…..

  7. Мандзій відомий в Хмельницькому барига, спекулянт, авантюрник і забудовник, який почав участь в команді Зеленського після очолення ним його передвиборчого штабу в області. Вміє ловити попутно вітер. І переметнеться потім знову кудись після обвалу рейтингів Зеленського і його слуг. Він був помічником депутата Лабазюка, депутатом ВРУ, а потім Хмельницької міської ради від “Народного блоку Литвина”, балотувався в мери від БПП, він працює в міськвиконкомі з функціонерами від Свободи, а тепер він ще й депутат Верховної ради від “Слуги народу”. Він не соромиться змінювати політичні партії, адже власних політичних перконань він не має, його цікавить лише власний бізнес і влада і він використовує всі можливості прийти до цієї влади. Зокреа як “нове обличчя” в “Слузі народа”. Мандзій – це була перша причина хмельничан не голосувати за Зеленського і його слуг, проте хмельничани глибоко проковтнули це. І на прийдешніх виборах проковтнуть ще раз.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.