Статистика “глибше та ширше”. Відповідь “Хмельницькобленерго”

Сьогодні на офіційному сайті «Хмельницькобленерго» з’явилося повідомлення, зміст якого вказує на те, що Незалежний громадський портал” вводить в оману читачів.

Суть усіх претензій зводиться до того, що в новині НГП від 10 березня “У 2019 році обласний бюджет не виконав надходження з ПДФО” сказано, зокрема, що АТ «Хмельницькобленерго» звільнило 103 особи, внаслідок чого обласний бюджет недоотримав 447 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, тобто видання “вводить в оману читачів”.

Мусимо розчарувати «Хмельницькобленерго»: “Незалежний громадський портал” не веде статистичні відомості, а є новинним ресурсом. У згаданій новині використанні дані з сайту Хмельницької обласної ради, що підготовлені на чергову сесію ради, яка відбудеться 25 березня. Якщо ж у товариства є претензії до їх якості, логічно було б висловлювати їх першоджерелу.

Але не можемо не звернути увагу «глибше» та «ширше» на повідомленння, яке поширила компанія. Цитата: «В результаті такого розподілу частина персоналу АТ «Хмельницькобленерго» була звільнена та відповідно прийнята на роботу в ТОВ «Хмельницькенергозбут».

Запитання: поясніть чи є АТ «Хмельницькобленерго» та ТОВ «Хмельницькенергозбут» юридично тотожними організаціями? Якщо є, то чи відбулось, чи ні, розділення на дві організації?

Якщо все таки відбулось, згідно законодавства, розділення на дві різні юридичні організації, то, цитуємо: «жодних скорочень у Товаристві не відбувалось» – такого бути просто не може.

Адже якась організація (Акціонерне товариство «Хмельницькобленерго») втратила працівників (жодних скорочень у Товаристві не відбувалось?), а якась організація (товариство з обмеженою відповідальністю «Хмельницькенергозбут») працевлаштувала. Наводимо  повну юридичну назву організацій для розуміння.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Кожен українець має право самостійно обрати постачальника електроенергії – з найнижчими цінами та найвищою якістю, відмовившись від послуги монополіста-обленерго. Це гарантує Закон «Про ринок електроенергії». Сьогодні споживач сплачує за спожитий товар двом різним організаціям. Переваги такої моделі в тому, що вона руйнує монополію обленерго.
    В АТ Хмельницькобленерго ж, згідно їх слів, жодних скорочень не відбувалось, бо вони вважають що ніякої різниці між АТ Хмельницькобленерго та ТОВ «Хмельницькенергозбут» немає. Тобто провели розділення на папері й продовжують далі дурити всіх нас своїми тарифами. Як була монополія так і залишилася.

  2. Розумно та дотепно сказав цей енергетик. Обдурювання населення продовжується.

  3. Працівники як сиділи на своїх місцях так і сидять.

  4. Глибше і ширше – це про що?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.