Рейс з китайського Уханю: серед евакуйованих до України є меншканці з Хмельниччини Рейс з китайського Уханю: серед евакуйованих до України є меншканці з Хмельниччини

Сьогодні з китайського міста Ухань у четвер евакуювали українців, які проживають в різних регіонах України. “З яких регіонів… У нас є… Далі »

Зеленський призначив 15 голів райдержадміністрацій Хмельниччини Зеленський призначив 15 голів райдержадміністрацій Хмельниччини

Президент Володимир Зеленський провів ряд кадрових призначень голів РДА у Хмельницькій області. Про це свідчать розпорядження глави держави, підписані 20… Далі »

Другий місяць без зарплат – у Білогірському районі бюджетникам і вчителям заблоковані виплати, бо немає керівника РДА Другий місяць без зарплат – у Білогірському районі бюджетникам і вчителям заблоковані виплати, бо немає керівника РДА

Через не підписаний кошторис Білогірської районної держадміністрації Хмельницької області не виплачуються зарплати бюджетникам та вчителям району, а також виникла заборгованість… Далі »

Габінет сподівається, що до кінця лютого буде призначено 17 голів РДА Хмельниччини Габінет сподівається, що до кінця лютого буде призначено 17 голів РДА Хмельниччини

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет висловив сподівання, що до кінця лютого буде призначено 17 голів райдержадміністрації. Про це він повідомив у… Далі »

Без сосисок і промислових соків – у дитсадках і початкових класах Хмельницького оновили меню харчування Без сосисок і промислових соків – у дитсадках і початкових класах Хмельницького оновили меню харчування

Усі дитячі садочки та молодша школа Хмельницького перейшли на нову систему харчування. Як повідомляє пресслужба міської ради, кухарі шкіл готують… Далі »

Конкурсні перипетії Конкурсні перипетії

Відбулися конкурси на посаду керівника головних закладів Хмельницької області та м. Хмельницького – КНП «Хмельницька обласна лікарня» і КНП «Хмельницька… Далі »

У Кам’янці-Подільському вирішили зробити екологічну перевірку ПАТ «Гіпсовик» У Кам’янці-Подільському вирішили зробити екологічну перевірку ПАТ «Гіпсовик»

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич. «Не вперше до нас приходять люди, які скаржаться… Далі »

Митрополит Антоній Махота звернувся до православних віруючих Хмельниччини Митрополит Антоній Махота звернувся до православних віруючих Хмельниччини

Звернення опубліковане на сторінці митрополита Антонія у Фейсбук. «В останній місяці на парафії які рік тому назад згідно свого конституційного… Далі »