У Кам’янці-Подільському вирішили зробити екологічну перевірку ПАТ «Гіпсовик»

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

«Не вперше до нас приходять люди, які скаржаться на шкідливі викиди «Гіпсовика». Тому разом з депутатами проголосували за звернення на Прем’єр-міністра з проханням здійснити екологічну перевірку заводу та інших підприємств у цьому промисловому районі. Та на головне управління Держпраці в Хмельницькій області для перевірки охорони праці та оформлення найманих працівників цього ж об’єкту».

Нагадаємо, що Депутати Кам’янець-Подільської міської ради ще у 2018 році призупиняли діяльність ПАТ «Гіпсовик». Тоді також, враховуючи звернення городян, сесією міської ради проголосували за доручення щодо призупинення роботи підприємства до моменту приведення у відповідність екологічного законодавства.

Однак, Ірина Шелепницька, представниця ВО «Свобода» в Кам’янці-Подільському, до якої належить і директор «Гіпсовика» Володимир Постовий, зазначила: «Депутати провладної більшості навіть не приховують того, що намагаються знищити підприємство з власних політичних антипатій».

Про те, що здоров’я мешканців Кам’янець-Подільського потерпає від шкідливих викидів ПАТ «Гіпсовик» неодноразово писали місцеві та загальнодержавні ЗМІ.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Підтасовані скаржники,в районі заводу відсутні поселення , а тих мешканців які мешкають на Північній та привокзальній більше торбує обїздна дорога,роза вітрів домінує з північного заходу на південний схід,прямі докази метеорологічної служби там є поселення с.Камянка які жодного відношення до міської ради не мають то де правда?

    • Знаемо вас, гниди свободівські. Якби не був Постовий в Сволоті, то і роза вітрів дула на людей, і поселення біля заводу були би.

  2. Це ж так по-сволотівські: косити бабло отруюючи москалів, агентів Кремля, ляхів і разом своїх побратимів

  3. Необхідно ще викиди мтвє перевірити-димить, дихати немає чим! А там школа і садок! І підприємство за Гіпсовиком димить і воняє невідомо чим! Теж перевірити дозволи і фільтри! Гіпсовік ї труїть. Дибіли.

  4. Цікаво. Гіпсовик працював і за СРСР. Де тоді були ці скаржники?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.