“Інфраструктура – знищена, нових робочих місць в районі – не створюється”. Гуморист Гуменюк про перші враження на посаді голови РДА “Інфраструктура – знищена, нових робочих місць в районі – не створюється”. Гуморист Гуменюк про перші враження на посаді голови РДА

Новопризначений голова Ярмолинецької РДА, а в недавньому минулому учасник гумористичного шоу “Ліга сміху” Василь Гуменюк розповів про перші враження на державній… Далі »

У Хмельницькому викрито чотири “точки” гральних закладів У Хмельницькому викрито чотири “точки” гральних закладів

Працівники прокуратури Хмельницької області здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 КК України… Далі »

Хмельниччина приступила до реалізації “Великого будівництва” Хмельниччина приступила до реалізації “Великого будівництва”

Станом на 26 лютого у 17 областях країни стартували ремонтні роботи на 68 об’єктах. Як повімляє сайт “Укравтодору”, щоденно на… Далі »

На Хмельниччині повторно виправдали ексдиректора одного із заводів “Укроборонпрому”, якому загрожувало 7 років тюрми На Хмельниччині повторно виправдали ексдиректора одного із заводів “Укроборонпрому”, якому загрожувало 7 років тюрми

Хмельницький апеляційний суд повторно виправдав колишнього директора ДП «Красилівський агрегатний завод» (належить до структури “Укроборонпрому”) Петра Королюка, який проходив обвинуваченим… Далі »

На Хмельниччині СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування на вузловій станції «Гречани» На Хмельниччині СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування на вузловій станції «Гречани»

Управлінням СБУ у Хмельницькій області було проведено тренування на базі ВП «Хмельницька дистанційна колія» вузлової станції «Гречани».   Відповідно до задуму… Далі »

На Хмельниччині затримали рекетира, котрий вимагав 300 тисяч доларів На Хмельниччині затримали рекетира, котрий вимагав 300 тисяч доларів

Зловмисник вимагав грошові кошти під приводом повернення неіснуючого боргу. Поліцейські затримали його під час отримання частини зазначеної суми в розмірі… Далі »

Екологи нарахували понад 300 тис. грн збитку державі від діяльності Красилівського ПВКГ Екологи нарахували понад 300 тис. грн збитку державі від діяльності Красилівського ПВКГ

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області у період з 11 по 20 лютого цього року з метою виконання доручення Прем’єр-міністра… Далі »

Партія Гереги заведе нового обранця до Хмельницької міськради Партія Гереги заведе нового обранця до Хмельницької міськради

Хмельницька міська виборча комісія зареєструвала депутатом Хмельницької міської ради від партії “За конкретні справи” Олександра Мазурука. Про це свідчить постанова… Далі »

Навчально-виховне об’єднання № 28 стало рекордсменом України з кількості учнів Навчально-виховне об’єднання № 28 стало рекордсменом України з кількості учнів

Навчально-виховне об’єднання № 28, що у мікрорайоні Озерна, визнано навчальним закладом, де є найбільша кількість учнів. На сьогодні в НВО… Далі »