На Хмельниччині СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування на вузловій станції «Гречани»

Управлінням СБУ у Хмельницькій області було проведено тренування на базі ВП «Хмельницька дистанційна колія» вузлової станції «Гречани».   Відповідно до задуму та з метою з’ясування реального стану захищеності була здійснена спроба умовного мінування колій.  Реакція обслуговуючого персоналу на можливу небезпеку була швидкою. Працівники діяли оперативно, чітко дотримуючись усіх правил відповідної інструкції.  Завдяки злагодженим і ефективним діям усіх учасників навчань муляжі саморобних вибухових пристроїв були вчасно виявлені та знешкоджені.

У тренувальних зборах взяли участь оперативники СБУ, надзвичайники, поліцейські та персонал підприємства.  Проведені заходи допомогли  перевірити готовність працівників усіх названих підрозділів до протидії терористично-диверсійним проявам та відпрацювати  взаємодію усіх підрозділів у разі можливої загрози.

За підсумками навчань Координаційна група антитерористичного центру при УСБУ проаналізувала виконання поставлених завдань та стан захищеності й безпеки об’єкта та здійснює контроль за усуненням виявлених недоліків.

СБУ закликає мешканців області бути пильними та відповідальними. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття і перебування в регіоні підозрілих осіб, а також про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо громадян звертатися за номером гарячої лінії Управління СБУ у Хмельницькій області: (0382) 65-12-57 або ж на електронну поштову скриньку usbu_hml@ssu.gov.ua.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.