Сергій Лабазюк підтримав підприємців: Ми маємо скасувати обов’язкові РРО для ФОПів Сергій Лабазюк підтримав підприємців: Ми маємо скасувати обов’язкові РРО для ФОПів

Верховна Рада має якнайшвидше розглянути і ухвалити законопроекти №2644 та №2645 щодо відміни норм, які передбачають посилення фіскального тиску шляхом… Далі »

Відділ охорони пам’яток історії та культури Хмельниччини переселяють у приміщення…гардеробу Відділ охорони пам’яток історії та культури Хмельниччини переселяють у приміщення…гардеробу

Відділ охорони пам’яток історії та культури у Хмельницькій області вчергове (вчетверте) хочуть переселити разом з архівом, бібліотекою, усім майном відділу… Далі »

Карколомний поворот у справі ексначальника КЕВ: хабар давала директор «Газпромпостачу», а полковник Хохун нічого не вимагав? Карколомний поворот у справі ексначальника КЕВ: хабар давала директор «Газпромпостачу», а полковник Хохун нічого не вимагав?

Хмельницький міськрайонний суд 13 лютого призначив запобіжний захід у вигляді застави на суму 420,4 тис. грн  директору київському ТОВ «Газпромпостач» Вікторії… Далі »

У Хмельницькій ОДА підписали територіальну угоду на 2020-2022 роки У Хмельницькій ОДА підписали територіальну угоду на 2020-2022 роки

Вчора у Хмельницькій ОДА відбулося підписання територіальної угоди на 2020-2022 роки між обладміністрацією, Федерацією профспілок області та Об’єднанням організацій роботодавців… Далі »

Кадри Габінета: кого поставили керувати районами Кадри Габінета: кого поставили керувати районами

Перших сто днів роботи 36-річного Дмитра Габінета на посаді голови Хмельницької облдержадміністрації майже сплили. Три місяці тому в інтерв’ю НГП… Далі »

У другий тур виборів ректора Кам’янець-Подільського університету вийшли двоє кандидатів У другий тур виборів ректора Кам’янець-Подільського університету вийшли двоє кандидатів

У четвер, 20 лютого, у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся перший тур виборів ректора КПНУ, повідомляє Vdalo.info. За… Далі »