Сергій Лабазюк підтримав підприємців: Ми маємо скасувати обов’язкові РРО для ФОПів

Верховна Рада має якнайшвидше розглянути і ухвалити законопроекти №2644 та №2645 щодо відміни норм, які передбачають посилення фіскального тиску шляхом розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк на спільному з підприємцями Хмельниччини брифінгу у Верховній Раді.

Він підкреслив, що саме малий бізнес є запорукою розвитку країни – завдяки йому створюються нові робочі місця, покращується економічна ситуація та скорочується кількість заробітчан за кордоном.

«Підприємці не просять у держави нічого незвичайного, окрім того, щоб їм не заважали спокійно працювати. На жаль, сьогодні вони змушені покинути свій бізнес, свої родини і виходити на протести на вулицю», – заявив Лабазюк.

За його словами, малий бізнес не зможе собі дозволити обов’язкові РРО.

«Придбання касового апарату коштує мінімум 5-6 тисяч грн. А якщо це буде програма в смартфоні, її обслуговування обійдеться близько 1000 грн на місяць. Не кажучи вже про необхідність придбати відповідний смартфон.  Очевидно, що не кожен малий підприємець зможе собі дозволити такі витрати», – підкреслив нардеп.

Лабазюк повідомив, що став співавтором законопроектів №2644 про внесення змін до деяких законодавчих актів України та №2645 про внесення змін до Податкового кодексу, які спрямовані на те, щоб скасувати норми про обов’язкові касові апарати для фізичних осіб-підприємців (ФОП).

«Я хочу вірити, що влада зрозуміє, що потрібно протягувати руку дружби і співпраці малому бізнесу. Сподіваюсь, що народні депутати підтримають ці законопроекти і в Кабміні теж звернуть на це увагу і вирішать її раз і назавжди. Потрібно не заважати, а допомагати підприємцям», – заявив Лабазюк.

Підприємець Юрій Ярина повідомив, що як член робочої групи вносив пропозиції, щоб спростити застосування касових апаратів, однак жодна з пропозицій не була врахована в так званих законопроектах про РРО.

Підприємець Олександр Нідзюк відмітив, що робота з РРО для людей не є зручною. «Я працюю на ринку, це не зручна штука – взимку неможливо працювати. Це призведе до штрафних санкцій від податкової, люди почнуть ховатись, люди почнуть тікати.

Дайте нам працювати чесно, мирно!». – закликав він.

Підприємець Олександр Василишин також наголосив, що за незрозумілим терміном «кешбек» ховається банальний донос сусіда на сусіда. «Тільки уявіть, що буде твориться», – сказав він.

Нагадаємо, 19 лютого тисячі підприємців вийшли на мітинг під Офіс Президента під гаслами «Save ФОП». Вони виступили проти зміни законодавства, яке запроваджує обов’язкові реєстратори розрахункових операторів (РРО) для ФОП-ів та вимагали ухвалити законопроекти №2644 та №2645, які скасовують норми про обов’язкові РРО для ФОПів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Лабазюк красавчик, чітко свою позицію показав.
  А ця жирна потвора, яка ховається за болячками, підтримує законопроект свої однопартійців.
  Мерзота жирна, дай коментар на ТВ 7+,що не підтримуєш драконівські законопроекти.
  Досить ховатись по лікарням,громада тебе не для цього обирала!!!

  • Істота-це Стефанчук Микола,від 187 -го округу,істота,яка представляє інтереси Хмельничан в ВР.

   • То гівно, що пише під ім’ям Степан, заслуговує на визнання. Визнання того, що гівно не тільки смердить, но і пише коментарі.

    • Тобто,ти анонім хочеш сказати що Стефанчук,щось робить для громади!
     А Ну,напиши що саме він зробив хорошого для хмельничан?

     • Гівно,
      Ти пишеш, але тупе ж. Хмельничани самодостатні, та їм не потрібно щось робити!! Це вам, рогулям здається що все життя вам має ктось щось робити.

   • 100% боров жирний, які недоумки за нього голосували?!

 2. 100% боров жирний, які недоумки за нього голосували?!

 3. Сергій Мельник відстоював інтереси хмельничан у ВР. Він людина честі і слова!!!

 4. Так, 300 млн. грн. для Хмельницького завів Мельник за свою каденцію. Величезна сума. Жоден нардеп такого не зробив. Мельник професіонал яких мало.

 5. Майже усі їздять до Європи і бачать, що там на любому базарі у всіх є касові апарати. Усі платять податки. Ми куди збираємось йти?? До Лабазюка на поле?? Це звичайна підміна понять з боку нардепа. Піклується за свій імідж. а не за державу. Не можливо жити без правил та цивілізованого розвитку. Усі хочуть менше бюрократії та гарно жити, але не сплачувати податки. Так не буває.

 6. Простий вчитель, отримуючи 10 тис. грн. Сплачує податок з фіз.особи 1950 грн, за нього додатково сплачує роботодавець 2200 грн у ЄСВ. Всього, на нарахованих 10 тис.грн сплачується 4350 грн. І цього недостає, щоб виплачувати пенсії, виплачувати заробітну плату бюджетникам і т.п. А яким шляхом встановити доходи ФОП? Для оподаткування. А уже дальше Лобазюк зобовязаний як депутат регулювати податок від доходів для ФОПовців. Ось тут його роль. Оце рівень державної людини, а не потакатєля!

 7. Картавого треба валити…

  • Картавий має звалити. З міста.

   • Дограєшся ломбарщик,в черговий раз не вдасться, прикритись дітьми!
    Загремиш на “Клєменти”
    Там,тобі мізки швидко впралять і геморой вилікують!

    • Е ні, це ти Картавий, поїдеш на довго!!! На елементах будеш в хорі ім.1- го бараку.

 8. Лобзик через фопов бабло отмывает которое тырит его шбу ну и естественно аграрный бизнес. Не хочет лобзик налоги платить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.