На Хмельниччині влада готує до оптимізації комунальні освітні заклади. ХУУП і педакадемію можуть об’єднати? На Хмельниччині влада готує до оптимізації комунальні освітні заклади. ХУУП і педакадемію можуть об’єднати?

При  Хмельницькій облдержадміністрації з’явився новий консультативно-дорадчий орган – робоча група з вивчення шляхів оптимізації роботи закладів фахової передвищої та вищої освіти, що… Далі »

Заступник начальника обласного управління податкової “погорів” на хабарі 20 тис. дол. Заступник начальника обласного управління податкової “погорів” на хабарі 20 тис. дол.

За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області слідчими слідчого управління територіального управління Державного бюро розслідувань у Хмельницькому спільно з співробітниками управління… Далі »

У Хмельницькому на президента і “Слугу народу” намагалися завести кримінальну справу за невиконання передвиборчих обіцянок У Хмельницькому на президента і “Слугу народу” намагалися завести кримінальну справу за невиконання передвиборчих обіцянок

Хмельницький міськрайонний суд відмовився визнавати бездіяльність територіального управління Державного бюро розслідувань у Хмельницькому, яке не внесло відомості про кримінальне правопорушення до… Далі »

У Хмельницькому вирішували як приєднатися до нового державного сервісу «Є-Малятко» У Хмельницькому вирішували як приєднатися до нового державного сервісу «Є-Малятко»

У Хмельницькій міській раді відбулась робоча зустріч щодо запровадження пілотного проєкту «Є-Малятко». Працівники структурних підрозділів міської ради та представники ВРАЦСу,… Далі »

У Староушицькій ОТГ презентували проект сільського зеленого туризму «Легенди Пониззя» У Староушицькій ОТГ презентували проект сільського зеленого туризму «Легенди Пониззя»

В понеділок, 17 лютого, в Старій Ушиці відбувся цікавий виїзний тренінг «Управління в громаді», в ході якого відбулась презентація макетів… Далі »

ЗМІ: за рік зарплата мер Нетішина зросла на третину – до 762 тис. грн ЗМІ: за рік зарплата мер Нетішина зросла на третину – до 762 тис. грн

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк за 2019 рік отримав 762 тисячі 236 гривень заробітної плати. Про це свідчить відповідь на запит,… Далі »